Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аваков оприлюднив передвиборче звернення до українців

Міністр акцентував увагу на тому, що вибори мають бути чесними.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков написав звернення "про вибори і про вибір" до учасників передвиборчих перегонів до Верховної Ради, а також простих виборців. Текст роздумів чиновника з цього приводу з’явився на його сторінці в соцмережі Facebook.

Аваков наголосив на важливості того, "щоб вибори пройшли спокійно, законно і чесно". Він запевнив, що поліція "працює поза політикою", однаково жорстко ставитиметься до провладних і опозиційних сил, сумлінно виконовутиме закон про вибори та слідкуватиме за його виконанням усіма учасниками процесу. "У МВС є сили, засоби та мотивація для забезпечення безпеки і законності", - запевнив міністр. І уточнив, що безпосередньо в день голосування будуть задіяні 132,5 тисячі силовиків по всій країні. "Включаючи оперативне чергування груп швидкого реагування, спецназ і – вперше (!) – систему авіаційної безпеки МВС", - зауважив глава відомства.

Він також повідомив, що передвиборча кампанія принесла правоохоронцям понад 6 тисяч звернень щодо різноманітних порушень, фігурантами яких стали "представники всього політичного спектра". "Але по-справжньому бездоганним виборчий процес буде тільки при розумінні і підтримці суспільства і кожного громадянина", - вважає Аваков. І пояснює, що навіть "маленька брехня або невелика нечесна копійка" впливає на загальний результат. "Тому в ці вирішальні дні виборів – звертаюся до кожного з Вас, шановні мої співгромадяни – не беріть участі у брехні, не підтримуйте помилкових дій навколо виборчих процедур!" - попросив міністр.

Фотогалерея У ЦВК показали бюлетені на вибори до Парламенту (5 фото)

Аваков нагадав, що саме заборонено робити на виборчих дільницях:

• приносити на виборчу дільницю символіку партії або кандидата – зокрема приходити на голосування в футболках чи бейсболках з символікою;

• голосувати за іншу людину;

• виносити бюлетень (неважливо – заповнений чи ні) за межі дільниці;

• показувати кому-небудь заповнений бюлетень;

• фотографувати свій чи чужий бюлетень;

• опускати в урну більше одного (свого!) бюлетеня;

• навмисне псувати бюлетень;

• агітувати за партію або кандидата.

НАКАНУНЕ. ПРО ВЫБОРЫ И ПРО ВЫБОР. На фоне многословия и громкости кандидатов не так просто быть услышанным Тем не...

Опубліковано Арсеном Аваковим Пʼятниця, 19 липня 2019 р.

Міністр закликав повідомляти членів виборчкомів про побачені порушення цих правил. "Якщо ж ви помітите будь-яке порушення громадського порядку – зверніться до поліцейського, який несе чергування біля ДВК. Ви так само можете зателефонувати на гарячу лінію Ситуаційного штабу МВС: 044-254-9756 або відправити повідомлення по електронній пошті: vybory@mvs.gov.ua", - повідомив керівник міністерства. Наостанок Аваков закликав українців думати і робити чесний вибір.

Відео Арсен Аваков ексклюзивно розповів про протистояння силовиків, провокації та чесні вибори

Глава МВС - гість студії ТСН.Тижня. Арсен Аваков - про протистояння силовиків, схеми, сітки і піраміди: полювання за голосами на нинішніх виборах. 

Арсен Аваков ексклюзивно розповів про протистояння силовиків, провокації та чесні вибори

Нагадаємо, 20 травня Зеленський під час інавгураційної промови заявив про розпуск Верховної Ради. Юридична підстава ухвалення такого рішення – від 2016 року не існувало парламентської коаліції.

Через місяць, 20 червня Конституційний суд України визнав оголошення виборів законним. Із відповідним поданням щодо конституційності президентського указу звернулись народні депутати від "Народного фронту". На думку суддів, через внесені до Конституції змін з приводу формування коаліції і відсутності правового регулювання був створений конфлікт між президентом і Верховною Радою. Таким чином, розв'язати суперечності можуть тільки вибори.

Вибори проходитимуть за змішаною системою: половина парламенту обиратиметься за списками, а інша - за мажоритарними округами. У бюлетені з партіями будуть 22 політичні сили. Загалом за депутатське крісло змагатимуться понад п'ять тисяч кандидатів.

Центральна виборча комісія для проведення позачергових виборів у Верховну Раду замовила понад 63 млн бюлетенів. Бюлетені розраховані на 31 мільйон виборців. Їх замовили вдвічі більше, бо кожен виборець отримає по два папери – один для голосування за партію, другий – за мажоритарного кандидата.

Залиште свій коментар

Вибір редакції