Аваков погрожує призупиненням членства в Інтерполі, якщо президентом організації стане росіянин

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президенство РФ в Інтерполі суперечить духу організації, каже глава МВС.

Україна може призупинити членство в Інтерполі, якщо президентом організації буде призначено росіянина Олександра Прокопчука.

Про це у своєму Twitter написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Ймовірне президентство Росії в Інтерполі - абсурдне і суперечить духу та цілям організації. У разі, якщо аргументи України та низки інших країн не будуть почуті - Україна розгляне питання про призупинення свого членства в ІСРО", - зазначив міністр.

Нагадаємо, раніше у листопаді видання Financial Times повідомило, що новим президентом Інтерполу може стати росіянин Олександр Прокопчук. Прокопчук наразі є віце-президентом Інтерполу, а до цього він очолював російське відділення цієї організації. 

Другим кандидатом на пост глави Інтерполу є виконуючий обов'язки голови організації Кім Чон Ян з Південної Кореї. Вибори президента Інтерполу повинні відбутися 21 листопада.

ВідеоКитай підтвердив, що затримав президента Інтерполу Мена Хунвея

Главу Інтерполу розшукували майже два тижні. Лише зараз у Китаї підтвердили, що затримали Мена Хунвея, тільки-но він зійшов із трапу літака.  Затримали його за підозрою у хабарництві. У Китаї триває кампанія по боротьбі з корупцією серед чиновників та бізнесменів. А Хунвей, до роботи в Інтерполі, працював заступником міністра громадської безпеки Китаю. 

Китай підтвердив, що затримав президента Інтерполу Мена Хунвея

Залиште свій коментар

Вибір редакції