Аваков порівняв Геращенка з великою і красивою повітряною кулькою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міністр у жартівливій манері поділився подробицями взаємодії зі своїм радником.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков в інтерв'ю "Українській правді" розповів про робочі стосунки з радником і нардепом Антоном Геращенком.

За словами глави МВС, вони намагаються слухати аргументи один одного, але спілкуються не так часто, як всі вважають.

"Дорогі мої, Антон Геращенко заходить до мене не так часто, як вам здається. Він такий великий, що іноді як красива повітряна куля летить так далеко – його не спіймати. Але я намагаюся, як і він намагається чути і мої аргументи", - пояснив Аваков. 

Також міністр прокоментував інформацію про те, що вплив Геращенка нібито став слабшим після підтримки публікації на сайті "Миротворець" даних іноземних журналістів.

"Ви що, знущаєтеся? Ти пішов працювати міністром внутрішніх справ. Ти думаєш про репутаційні втрати? Нісенітниця", - сказав Аваков. 

Аваков також заявив, що у них з Геращенком різні еомційні реакції на події і навів цікавий приклад.

"У більшості питань наші точки зору збігаються, але його емоційні реакції для мене, наприклад, залишаються незрозумілими. Нещодавно телеведучий Савік Шустер під час передачі сказав йому "Припиніть свій пронос!". От я встав, і фігурально кажучи, у відповідь на це хамство "дав би в писок" – Савіку. Просто під час передачі. І пішов би. Антон спокійно продовжив розмову", - резюмував він.

Нагадаємо, раніше сайт "Миротворець" викликав скандал через публікації списків за даними тисяч українських журналістів. Дії порталу відкрито підтримав радник глави МВС Антон Геращенко.

У той же час, багато іноземних політиків виступили проти розповсюдження даних. Так, голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський зазначив, що публікація на сайті "Миротворець" даних іноземних журналістів, які працювали в окупованому Донбасі і отримали "акредитацію" влада невизнаної "ДНР" і "ЛНР", зашкодить репутації України.

13 травня "Миротворець" оголосив про своє закриття, а 15 травня заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука заявив, що проект "Миротворець" відновить свою роботу.

Згодом сайт центру опублікував вибачення за попередню публікацію списку журналістів, акредитованих терористичною організацією "ДНР" і в той же час опублікував оновлений список, що містить 5412 записів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції