Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аваков посадить всіх, хто з автоматами займається рейдерством і прикривається Майданом

Міністр не хоче, щоб Україна перетворилася в Сомали.

Будь-яка людина, в руках якої знаходиться незареєстрована зброя, є правопорушником.

Таку думку висловив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці Facebook.

Він заявив, що бандитів каратимуть незалежно від кольору партійного прапора або гасел. "Як би він себе не називав, якою б личиною не прикривався - хоч "Правим сектором", хоч "Самообороною Майдану". Кожен злочинець повинен бути і буде роззброєний і притягнутий до відповідальності суворо за законом. Інакше ми порядок на вулиці і в країні не повернемо", - сказав міністр.

Аваков також зазначив, що ті, хто "бігає з автоматами в руках лісами, обкладаючи даниною видобуток янтарю, ті, хто нападає на приватні будинки та рейдерить підприємства" є не патріотом, а мародером.

"Той патріот, хто стоїть зі зброєю в руках на материкових заставах Криму або на блокпостах вздовж східного кордону! Той патріот, хто будує нову українську армію, а не дає щоденні приводи для російської пропаганди дискредитувати Україну на весь світ і виправдовувати окупацію", - додав міністр МВС.

Крім того, Арсен Аваков заявив, що сьогодні Росія хоче, щоб Україна "перетворилася на Сомалі з озброєними бандами, які ділять владу". "Кремль цього хоче точно! Путін цього добивається. Я ж буду докладати всі зусиль, щоб цього не було. Треба буде діяти жорстко - буду діяти жорстко. Це вимога часу і це забезпечить інтереси переважної більшості людей в країні", - написав він.

При цьому Аваков також готовий допустити до оцінки результатів розслідування вбивства Олександра Музички, який більше відомий як Сашко Білий, уповноваженого представника від громадськості.

Раніше міністр прийняв виклик партії "Правий сектор" після вбивства Музички.

Залиште свій коментар

Вибір редакції