Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аваков пригадав, як 2014 року західні партнери закликали "не провокувати Путіна"

Міністр внутрішніх справ наголосив на тому, як важливо для України отримати зараз летальну зброю.

35 тисяч російських військових досі перебувають на окупованих територіях Донбасу, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

А це навіть більше, ніж армія Великої Британії, нагадав на безпековому Форумі у Києві міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Для нас дуже важливо надання летальної зброї. Як символ. Декларації про допомогу теж важливі. Але насправді, набагато важливіше конкретні справи", - наголосив Аваков.

ВідеоМіністр МВС на Безпековому форумі пригадав подробиці початку війни на Донбасі

35 тисяч російських військових і досі перебувають на окупованих районах Донбасу. А це навіть більше, аніж армія Великої Британії", - нагадав Арсен Аваков. І також згадав події 2014 року. Каже, сам був свідком того, як після втечі Януковича лідери великих країн просили владу України "не провокувати Путіна"

Міністр МВС на Безпековому форумі пригадав подробиці початку війни на Донбасі

Також він згадав події 2014 року. Каже, сам був свідком того, як після втечі Януковича лідери великих країн просили владу України "не провокувати Путіна" і закликали вести себе спокійніше. І це "спокійніше", каже Аваков, обійшлося Україні дуже дорого.

Як повідомлялося раніше, Україна вже придбала летальну зброю у п'яти європейських країнах та США. Здебільшого для української армії закуповують аналоги радянських боєприпасів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції