Аваков про зустріч із російським олігархом Григоришиним: Він хотів купити картини

Міністр має картини, якими цікавився Григоришин.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підтвердив факт зустрічі з російським бізнесменом Костянтином Григоришиним.

Про це він сказав в інтерв'ю виданню "Українська правда", коментуючи заяву Григоришина про те, що міністр Аваков винен йому 12 млн грн.

"Із Григоришиним я кілька разів зустрічався, ще коли жив у Харкові. Він колекціонер живопису, у нього чудова колекція, в тому числі, легендарного харківського художника-авангардиста Василя Єрмілова. У мене було і зараз є кілька малюнків Єрмілова, Григоришин приїжджав, дивився, хотів купити. Потім сказав, що один фальшивий, а решту я не став продавати", - зазначив він.

При цьому міністр, говорячи про нібито отримані 12 млн грн, заявив, що "у нас багато божевільних, вони люблять складати небувальщини... чому 12 мільйонів, а не 15, або 10 або 80?"

"Я можу заявити, що точно знаю, що Григоришин давав гроші на вибори Путіна. Ця заява має ту ж силу правди і доказовості, що і заява Григоришина. Втім, я заговорився – кому, що давав Григоришин, не зможу точно стверджувати. Напевно, те, що російський громадянин-олігарх фінансував Путіна – в Росії не фантазія, а, швидше, факт", - розповів Арсен Аваков.

Глава МВС України також останнім часом не зустрічався з Григоришиним.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: