Аваков прокоментував засудження ВСУ його ідеї звільнити суддів: "Плювати на таку корпоративність"

Нинішня система судів себе повністю дискредитувала, зазначив він.

Глава МВС впевнений, що змінити судову систему можна тільки її реальним перезавантаженням - звільненням всіх суддів. Таким чином він відреагував на заяву Верховного суду, який засудив ідею міністра і звинуватив його в самопіарі.

"Верховний Суд визнав це популізмом і натякнувши – мовляв не лізьте, займайтеся своїм – ми тут грамотні і без будь-яких політиків з виконавчої влади розберемося – пішов у венеціанський астрал... Зачепило їх, виходить. Побоюються", - написав він у Facebook.

Аваков зазначив, що судова реформа стосується не тільки суддів, але й політиків, "які одержали на виборах мандат на роботу і відповідальність перед людьми".

"Я розумію, що суддівський клан почне що є сили захищати себе – не допускаючи навіть дискурсу про реальні зміни. І мені плювати на таку корпоративність", - заявив він.

"Нинішня система судів себе повністю дискредитувала. Не визнавати це, ховатися від цього – справа недалекого, приреченого на крах суспільства. Миритися з цим не можна!" - підкреслив міністр, додавши, що змінити ситуацію може тільки перезавантаження судової системи.

І ЗНОВУ - ПРО СУД І СУДДІВ.Верховний суд, великим текстом відреагував на дискурс, запропонований мною і рядом інших...

Posted by Арсен Аваков on Wednesday, January 6, 2016

Нагадаємо, Аваков наполягає на радикальній зміні в системі прокуратури і судів, оскільки без них реформи в його відомстві не допоможуть відродити довіру суспільства до правоохоронної системи. Він закликає пожити без судів три місяці, поки вони повністю оновлено.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: