Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аваков прокоментував засудження ВСУ його ідеї звільнити суддів: "Плювати на таку корпоративність"

Нинішня система судів себе повністю дискредитувала, зазначив він.

Глава МВС впевнений, що змінити судову систему можна тільки її реальним перезавантаженням - звільненням всіх суддів. Таким чином він відреагував на заяву Верховного суду, який засудив ідею міністра і звинуватив його в самопіарі.

"Верховний Суд визнав це популізмом і натякнувши – мовляв не лізьте, займайтеся своїм – ми тут грамотні і без будь-яких політиків з виконавчої влади розберемося – пішов у венеціанський астрал... Зачепило їх, виходить. Побоюються", - написав він у Facebook.

Аваков зазначив, що судова реформа стосується не тільки суддів, але й політиків, "які одержали на виборах мандат на роботу і відповідальність перед людьми".

"Я розумію, що суддівський клан почне що є сили захищати себе – не допускаючи навіть дискурсу про реальні зміни. І мені плювати на таку корпоративність", - заявив він.

"Нинішня система судів себе повністю дискредитувала. Не визнавати це, ховатися від цього – справа недалекого, приреченого на крах суспільства. Миритися з цим не можна!" - підкреслив міністр, додавши, що змінити ситуацію може тільки перезавантаження судової системи.

І ЗНОВУ - ПРО СУД І СУДДІВ.Верховний суд, великим текстом відреагував на дискурс, запропонований мною і рядом інших...

Posted by Арсен Аваков on Wednesday, January 6, 2016

Нагадаємо, Аваков наполягає на радикальній зміні в системі прокуратури і судів, оскільки без них реформи в його відомстві не допоможуть відродити довіру суспільства до правоохоронної системи. Він закликає пожити без судів три місяці, поки вони повністю оновлено.

Залиште свій коментар

Вибір редакції