Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аваков прозвітував про вилучені в затриманих екс-податківців золото та ювелірку

Міністр розраховує, що ухвали суддів будуть справедливішими. 

У разі несправедливих ухвал суддів щодо обрання міри запобіжного заходу у справі затриманих екс-податківців часів правління Януковича-Клименка міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звертатиметься до суспільства. 

За словами міністра, він не розуміє, чому судді Печерського району ухвалили суперечливі рішення. 

"Учора щодо п'ятьох було рішення суду. Окей, Антіпову – 68 років, людина похилого віку. Хоча, коли в людини знаходять 3,8 млн дол. просто так із собою, а загалом йому призначають 15 млн грн, то трохи дисонанс. Інша – хвора людина. Окей. Але, коли там пішли три рішення і по мільйону і під особисте зобов'язання. Ми такого не розуміємо і зрозуміти не можемо. Я дуже чекаю на сьогоднішні рішення суду за ключовими фігурантами цієї справи, які будуть більш об'єктивними. Якщо цього не відбуватиметься, ми сідатимемо з генпрокурором і думатимемо про інші реакції. Ми звертатимемося, в тому числі, за підтримкою до суспільства. Якщо хочете, щоб ми відпускали таких людей, давайте їх усіх відпускати. Нехай вони гуляють! Тоді нам не потрібні ані поліцейські, ані авто хороші. А якщо ви підтримуєте, тоді закони повинні бути адекватними", - зазначив він. 

Мінстр Аваков повідомив, що під час обшуків напередодні було вилучено 3,7 кг золота, 50 кг срібла, 5,5 млн доларів готівкою. "3,8 млн грн, 287 тисяч євро, ювелірка тощо. Це вилучено. На фоні цього і 96 млрд грн збитків, гроші які не надійшли до казни, а пішли до кишень Клименка, Януковича і товаришів… Ми відпускаємо цих людей під особисте зобов'язання. Я не можу. В мені все протестує", - додав глава МВС.

Авков також не виключає, що "сьогоднішні рішення суддів будуть значно справедливішими". "Інтуїція. Князєв повернувся. Він вчора був у відрядженні. Сьогодні він на місці і порядку буде більше", - заявив він.

Своєю чергою, керівник Національної поліції Сергій Князєв заявив, що наразі затриманих колишніх високопосадовців 25, але спецоперація триває досі, тому їхня кількість може змінитися. 

Нагадаємо, Печерський райсуд Києва відпустив під заставу в розмірі 15 млн гривень колишнього начальника Державної податкової служби в Луганській області Олександра Антипова.

Колишній керівник Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний, затриманий під час масштабної антикорупційної операції 24 травня, вийшов на волю. Печерський районний суд Києва вирішив призначити Задорожному запобіжний захід, не пов'язаний із триманням під вартою.

Двом київським податківцям, екс-головам районних управлінь податкової інспекції, дозволили вийти під заставу розміром 1 млн, а екс-очільника податкової Подільського району Олексія Ярошенка, якому закидають співпрацю і участь у схемах Януковича, відпустили із зали суду під особисте зобов'язання без браслету.

Зазначимо, масштабну антикорупційну операцію провели Генпрокуратура і МВС. Після обшуків було затримано 23 колишніх високих обласних чинів Міністерства доходів і зборів зі східних і південних областей, а також Києва. Над цим спільно працювали 1700 поліцейських і півтисячі працівників прокуратури.

Відео Печерський суд столиці обирає запобіжні заходи гучно затриманим податківцям

Залиште свій коментар

Вибір редакції