Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аваков розповів, хто з кандидатів у президенти агітує незаконно

Наливайченко, Гриценко, Тимошенко та Порошенко розмістили політичну рекламу ще до реєстраціїї у ЦВК.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що багато кандидатів у президенти незаконно розміщують політичну рекламу. Про це він розповів в інтерв'ю виданню "Лівий берег".

"Я зараз публічно педалюю питання виборчих фондів кандидатів, це дуже важливо. Якщо кандидат вчора зареєструвався, а його білборди висять з позавчора - це незаконна агітація.

Якщо Валентин Наливайченко тільки подав документи, а його банерна реклама вже висить, це - пряме порушення законодавства. Як і сітілайти Гриценко, і білборди з Томосом Петра Порошенка, який на той момент навіть документи в ЦВК не подав. І реклама Юлії Тимошенко, яка з'явилася задовго до проведення з'їзду", - заявив міністр.

Аваков зазначив, що кандидати мають бути стерильними.

"В момент, коли кандидат здав документи в ЦВК і отримав посвідчення, а його виборчий рахунок ще не відкрито - вже можна якось пару днів протриматися без реклами", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за місяць від початку президентської кампанії в Україні подано 357 заяв у поліцію, порушено 8 кримінальних проваджень і складено 73 адмінпротоколи.

Як відомо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершиться 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах, читайте за посиланням. А про їхні декларації прочитати тут.

ВідеоВибори-2019: які основні тенденції цієї передвиборчої кампанії

В Україні через тиждень офіційно стартує президентська виборча кампанія. На кого робити ставку? За кого голосувати на виборах президента? Час "Х" наближається. І всі, хто захоче покерувати державою мають 5 тижнів, щоб подати необхідні документи до ЦВК. 

Вибори-2019: які основні тенденції цієї передвиборчої кампанії

Залиште свій коментар

Вибір редакції