Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аваков спростував розшук Парасюка та назвав заяви СК РФ "провокацією та політичним переслідуванням"

МВС України звернулось до Інтерполу через використання російською стороною механізмів Бюро.

Заяви Слідчого комітету Росії про оголошення в міжнародний розшук українського народного депутата Володимира Парасюка та ще трьох громадян України не відповідають дійсності.

Про це заявив очільник МВС України Арсен Аваков.

"Офіційно наголошую, що згідно з обліками Інтерполу станом на 11 жовтня 2017 року Парасюк та інші громадяни України, які фігурують в публікаціях російських ЗМІ, у міжнародному розшуку не перебувають", - наголосив він.

Окрім цього міністр зазначив, що Інтерпол, відповідно до статуту, не розглядає справи військового, релігійного, політичного та расового характеру.

"У зв’язку з черговою провокацією Росії МВС України надіслало звернення до Генерального секретаря Інтерполу, в якому ми наголошуємо на неприпустимості використання російською стороною механізмів МОКП – Інтерпол для політичного переслідування громадян України", - додав Аваков.

Нагадаємо, раніше Росія оголосила нардепа Володимира Парасюка та ще трьох українців - Володимира Романцова, Олексія Бакая та Володимира Назаренка у міжнародний розшук, а також заочно взяла їх під варту, звинувачуючи в нарузі над прапором РФ.

Зазначимо, 9 березня під консульством РФ у Львові, як і в інших містах України, відбувалися мітинги з вимогою звільнити Надію Савченко, яка на той момент перебувала у російській в'язниці. Під час мітингу активісти закидали будівлю яйцями та кинули на територію димову шашку. Парасюк при цьому зірвав з дипвідомства російський прапор, після чого триколор спалили.

Залиште свій коментар

Вибір редакції