Аваков спростував розшук Парасюка та назвав заяви СК РФ "провокацією та політичним переслідуванням"

МВС України звернулось до Інтерполу через використання російською стороною механізмів Бюро.

Заяви Слідчого комітету Росії про оголошення в міжнародний розшук українського народного депутата Володимира Парасюка та ще трьох громадян України не відповідають дійсності.

Про це заявив очільник МВС України Арсен Аваков.

"Офіційно наголошую, що згідно з обліками Інтерполу станом на 11 жовтня 2017 року Парасюк та інші громадяни України, які фігурують в публікаціях російських ЗМІ, у міжнародному розшуку не перебувають", - наголосив він.

Окрім цього міністр зазначив, що Інтерпол, відповідно до статуту, не розглядає справи військового, релігійного, політичного та расового характеру.

"У зв’язку з черговою провокацією Росії МВС України надіслало звернення до Генерального секретаря Інтерполу, в якому ми наголошуємо на неприпустимості використання російською стороною механізмів МОКП – Інтерпол для політичного переслідування громадян України", - додав Аваков.

Нагадаємо, раніше Росія оголосила нардепа Володимира Парасюка та ще трьох українців - Володимира Романцова, Олексія Бакая та Володимира Назаренка у міжнародний розшук, а також заочно взяла їх під варту, звинувачуючи в нарузі над прапором РФ.

Зазначимо, 9 березня під консульством РФ у Львові, як і в інших містах України, відбувалися мітинги з вимогою звільнити Надію Савченко, яка на той момент перебувала у російській в'язниці. Під час мітингу активісти закидали будівлю яйцями та кинули на територію димову шашку. Парасюк при цьому зірвав з дипвідомства російський прапор, після чого триколор спалили.

Залиште свій коментар