Аваков відправить велику кількість "лайна" про Саакашвілі до Антикорупційного бюро

Аваков відправить велику кількість "лайна" про Саакашвілі до Антикорупційного бюро

За словами міністра, його поштова скринька переповнена відповідною інформацією.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звинуватив очільника Одеської області Міхеіла Саакашвілі, з яким він побив горщики під час засідання Нацради реформ, у популізмі та відсутності достатньої роботи.

Про це очільник МВС заявив в інтерв'ю для "Української правди".

 Політик пояснив, що замість реформаторства Саакашвілі займається самопіаром.

"Не можна нескінченно паразитувати на інтенціях суспільства. Люди напружені, економіка погана, війна. Чому? Корупція! Звичайно, це пояснення знаходить відгук у будь-якому серці і тому спритні політики прагнуть грати на цьому.

Я не закликаю його (Саакашвілі – ред.) не робити гучних заяв - нехай робить. Нехай створює належну атмосферу, людям подобається. Я проти торпедування ключових інституцій моралі і права профанацією. Якщо я займаюся конкретною реформою, то не можу собі дозволити суцільний піар. Якщо знайти поєднання роботи і піару, щоб люди вірили - це добре. Але коли 98% піару, а зовсім крихти роботи - так не можна", - пояснив Аваков.

Натомість, Аваков зауважив, що після скандалу із "склянкою", яку він намагався жбурнути в очільника Одеської області, до нього надходить інформація, що має потрапити до антикорупційного бюро.

"Не хочу навіть продовжувати. Після склянки і води, якими я зовсім не пишаюся, моя пошта переповнена величезною кількістю всякого лайна стосовно цього персонажа. Все переправлю до НАБ Артему Ситникові. Це його функція. Навіть не буду цього торкатися", - заявив очільник МВС.

Нагадаємо, Аваков допустив, що відео зустрічі Саакашвілі із російським олігархом фейкове.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів