Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аваков запропонував "викласти на стіл перед державою" 4 мільярди доларів в кінці року

Гроші міністр планує відібрати в контрабандистів шляхом ліквідації злочинних схем.

Від 21 червня українські силовики розпочинають з новою силою ловити контрабандистів та розкривати шахрайські схеми на кордоні. Про це домовилися на засіданні уряду, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Міністри ухвалили рішення, які дозволять повернути в бюджет до 4 млрд доларів. Очільник уряду назвав головні схеми: крім звичайної, чорної контрабанди, коли товар перевозять лісовими дорогами повз пункти пропуску, ще є порожні за документами фури, коли фактично вантажівки забиті товаром. Також контрабандисти підробляють документи або завозять товари, які не заявлені в декларації.

ВідеоКабмін ухвалив план по боротьбі з контрабандою

Україна без контрабанди. Відзавтра силовики розпочинають з новою силою ловити контрабандистів та розкривати шахрайські схеми на кордоні. На засіданні Кабміну прийняли рішення, які дозволять повернути в бюджет до 4 млрд доларів. Очільник уряду назвав головні контрабандні схеми, які прикордонники, поліція та митниця обіцяють ліквідувати.

Кабмін ухвалив план по боротьбі з контрабандою

Один із нових способів – це завезення бензину танкерами в нейтральні води, де його перевантажують на інші кораблі і таким чином узагалі уникають розмитнення товару. Прикордонники, поліція та митниця всі схеми обіцяють ліквідувати. "Український контрабандист завжди знав: почнуть компанію, через місяць заспокояться, і потім запрацюємо знову. Зараз так не буде. Я заявляю публічно і пропоную повернутися в кінці року, принести на стіл і викласти перед державою 4 мільярди доларів", - заявив Аваков.

Як уже повідомлялося, прем’єр-міністр Володимир Гройсман об’єднав уряд і силовиків для боротьби зі свавіллям на митниці. Керівник уряду вирішив посилити боротьбу з контрабандою. За оприлюдненою прем’єром інформацією, тіньові схеми щорічно обкрадають державу на десятки мільярдів гривень. Гройсман розповів, що всі відповідні державні органи спільно розробили план дій, який презентують уже цього тижня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції