Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аваков заявив, що перед скандалом зі склянкою Саакашвілі пропонував йому стати прем'єром

Глава МВС запевняє, що Саакашвілі намагався з ним домовитися.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі пропонував йому стати прем'єр-міністрів.

Про це міністр розповів в інтерв'ю "Дзеркалу тижня".

За словами Авакова, розмова з Саакашвілі сталася за пару днів до скандалу, коли глава МВС кинув в свого опонента склянку води.

"Саакашвілі ... сидів в моєму кабінеті і пропонував: "Давай домовлятися. Давай ти будеш прем'єром, а я - першим віце-прем'єром". Я запитав: "А чому я?". Відповідає: "Я вважаю, що прем'єром має бути представник Народного фронту. Або Турчинов, або ти, ти ж найуспішніший міністр ", - розповів Аваков.

Також глава МВС вважає, що Саакашвілі перейшов в опозицію до президента Петра Порошенка.

"Якщо будуть вибори, і він (як планується) очолить іменний блок - т. зв. другу колону президентської команди, то піде в самостійне плавання відразу після закінчення виборів", - вважає міністр.

Відео Чи вистоїть постреволюційна коаліція під натиском "бурі в склянці води"

Нагадаємо, конфлікт між чиновниками на засіданні Ради реформ стався 14 грудня 2015 року. На думку Саакашвілі, міністр Аваков різко відреагував на його слова нібито через розслідування на Одеському припортовому заводі. "Тому що це дуже велика корупційна схема, в якій замішані інтереси депутатів "Народного фронту" Сергія Пашинського, його бізнес-партнера Сергія Тищенка, а також нардепа Миколи Мартиненка", - заявив голова Одеської ОДА. 

Своєю чергою, прес-секретар МВС Артем Шевченко виклав відео зустрічі Саакашвілі з російським бізнесменом Дмитро Мазепіним, який нібито претендує на купівлю ОПЗ. Однак самМіхеіл Саакашвілі відео назвав фальсифікацією

Президент України Петро Порошенко, який головував на засіданні, засудив лайку і образи. Глава держави додав, що це він запросив до України міжнародну команду реформаторів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції