Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Авіакатастрофа під Смоленськом: польський міністр пообіцяв розвінчати брехню про трагедію

Авіакатастрофа під Смоленськом: польський міністр пообіцяв розвінчати брехню про трагедію

Також будуть представлені останні секунди польоту.

Міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич пообіцяв представити нову інформацію про результати розслідування падіння під Смоленськом літака Ту-154М президента Леха Качинського, яка, за його словами, повинна викрити брехню.

Про це пише ТАСС.

Зауважимо, що оновлена комісія з розслідування авіаційних подій, за словами Мацеревича, незабаром представить підсумки чотирьох місяців своєї роботи з розслідування обставин авіакатастрофи, включаючи реконструкцію краху літака. За його словами, реконструкція показує обман останніх років.

Також світ дізнається, як в реальності виглядали останні секунди цього польоту.

Як відомо, Ту-154 Леха Качинського розбився під Смоленськом 10 квітня 2010 року. При посадці літак зачепився за верхівки дерев в умовах поганої видимості через туман. Загинули всі пасажири і екіпаж літака. В авіакатастрофі під Смоленськом Варшава звинувачує двох російських диспетчерів.

Раніше поляки згадали жертв Смоленської катастрофи. У Варшаві перед президентським палацом відбувалися хвилина пам'яті, під час якої зачитали прізвища всіх жертв катастрофи. В містах Польщі символічно прозвучали сирени в пам'ять про жертви трагедії.

Відео Ярослав Качинський звинуватив у катастрофі під Смоленськом екс-прем'єра Дональда Туска

Залиште свій коментар

Вибір редакції