Австралія ввела санкції проти росіян та ватажків "ЛДНР"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загалом фінансові обмеження та заборона на в’їзд до країни були введені проти 10 осіб.

Австралія запровадила санкції проти 10 осіб за російську агресію в Керченській протоці та псевдовибори на Донбасі.

Про це повідомили у прес-службі МЗС Австралії.

"Сьогодні я оголошую цілеспрямовані фінансові санкції та заборону на в`їзд для семи росіян за їхню роль у захопленні українських військово-морських суден, які намагалися пройти через Керченську протоку. Австралія стурбована цим загостренням напруженості в Азовському морі в листопаді 2018 року... Австралія також вводить фінансові санкції та заборону на в`їзд для трьох так званих ”лідерів” окупованих частин Донецької та Луганської областей у зв`язку із псевдовиборами, які відбулися у листопаді 2018 року", - заявила міністр закордонних справ Австралії Маріс Пейн.

Як уточнили у міністерстві, санкції було запроваджено проти контр-адмірала, начальника прикордонного управління ФСБ РФ в окупованому Криму та Севастополі Сергія Миколайовича Станкевича, його заступника, капітана 1 рангу Андрія Борисовича Шеіна, капітана 2 рангу, командира прикордонного сторожового корабля ”Дон” Олексія Олександровича Саляєва, капітана 3 рангу, командира сторожового корабля ”Ізумруд” Андрія Шипиціна, капітана 2 рангу Олексія Володимировича Шатохіна, начальника служби пункту управління ФСБ РФ в окупованому Криму Руслана Олександровича Ромашкіна та командира малого протичовнового корабля ”Суздалец” Сергія Олексійовича Щербакова, а також проти "голови народної ради ДНР” Володимира Анатолійовича Бідьовки, ватажка ”ЛНР” Леоніда Івановича Пасічника та ”голови народної ради ЛНР” Дениса Миколайовича Мірошниченка.

ВідеоЄС запровадив санкції проти 8 росіян за Керченську агресію

Європейський союз подовжив на півроку санкції за порушення територіальної цілісності України та поповнив список новими іменами. Це 8 росіян, які причетні до захоплення у полон українських моряків. Це здебільшого силовики середньої та нижчої ланки.

ЄС запровадив санкції проти 8 росіян за Керченську агресію

"Австралія засуджує агресію і закликає Росію звільнити заарештованих українських моряків та захоплені судна без затримок. Ми також закликаємо Росію забезпечити вільне і безперешкодне проходження українських і міжнародних суден через Керченську протоку та Азовське море", - наголосила Пейн.

Очільниця МЗС Австралії також закликала Росію поважати суверенітет і територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів, зокрема її територіальних вод.

"Австралія не визнає будь-яких дій з метою легітимізації анексії Криму та відділення частин Донецької та Луганської областей”, - резюмувала вона. 

Нагадаємо, раніше Європейський Союз ввів санкції проти восьми росіян через агресивні дії РФ у листопаді 2018 у Керченській протоці. 

Згодом Сполучені Штати розширили антиросійський санкційний список, додавши до нього шість фізичних і вісім юридичних осіб. Обмеження спрямовані проти причетних до необґрунтованих нападів Росії на українські військові кораблі в Керченській протоці, анексії Криму та підтримки незаконних виборів сепаратистських урядів на сході України.

Слідом за ними Канада ввела санкції проти РФ через агресію у Керченській протоці. Під обмеження потрапили 114 росіян і 15 російських компаній.

Залиште свій коментар

Вибір редакції