"Австрія завжди була надійним партнером України", – вітання з Днем Незалежності від канцлера Австрії українцям та Кличку

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Австрія завжди була надійним партнером України", – вітання з Днем Незалежності від канцлера Австрії українцям та Кличку

Associated Press

Курц наголосив, що Україна має величну історію.

Федеральний канцлер Австрії Себастіан Курц привітав українців та особисто мера Києва, лідера партії "УДАР" Віталія Кличка з Днем Незалежності України. Як повідомляє офіційний сайт партії "УДАР Віталія Кличка", у своєму відеозверненні Себастіан Курц особливо відзначив, що останніми роками у Києві та інших містах країни багато зроблено для модернізації держави, впровадження реформ, щоб Україна рухалася у правильному напрямку.

"Шановні пані та панове, шановний мер, дорогий Віталій! Я радий вітати вас з 30-ю річницею Незалежності України! Україна має величну історію. Особливо останніми роками в Києві та інших містах країни багато зроблено для модернізації держави, впровадження реформ, щоб Україна рухалася у правильному напрямку", – йдеться у привітанні.

Себастіан Курц також запевнив, що Австрія завжди була надійним партнером України, та наголосив, що так буде і в майбутньому.  

"Я хочу привітати всіх українців та українок з 30-річчям Незалежності України і побажати всього найкращого на майбутнє та для розвитку вашої країни. Всього найкращого та успіхів вам!" - побажав Федеральний канцлер Австрії.

 
Наступна публікація