Автор скандальної публікації про зустріч Порошенка з Трампом відмовився коментувати свої слова

Автор скандальної публікації про зустріч Порошенка з Трампом відмовився коментувати свої слова

Розмовляти з українськими колегами журналіст не схотів.

Особистий юрист Дональда Трампа спростовує інформацію про те, що українці начебто заплатили йому 400 тисяч доларів за організацію зустрічі Порошенка з президентом США минулого літа. Матеріал із таким твердженням оприлюднив сайт британського телеканалу BBC, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

В Адміністрації президента України статтю називали "наклепом та фейком", а також "частиною кампанії з дискредитації українсько-американських відносин". Від британського медіа вимагають спростування, інакше погрожують судовим позовом.

ТСН намагалася поспілкуватися з Полом Вудсом – журналістом, який написав матеріал, посилаючись на кілька анонімних українських джерел, однак від розмови той відмовився. Білий дім новину ігнорує, як і особисто Дональд Трамп.

Відео Адвокат Трампа отримав 400 тисяч доларів за організацію зустрічі Порошенка і президента США – ВВС

Адвокат Трампа спростовує інформацію про матеріал, який оприлюднив сайт британського телеканалу BBC. В АП України статтю називали "наклепом та фейком", а також "частиною кампанії з дискредитації українсько-американських відносин". Від британського медіа вимагають спростування, в іншому разі погрожують судовим позовом.

Адвокат Трампа отримав 400 тисяч доларів за організацію зустрічі Порошенка і президента США – ВВС

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів