Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Азаров і Олійник заявили, що Італія відмовилася видати Маркова Україні

Інформацію поки не підтвердили у МЗС.

Екс-прем'єр Микола Азаров заявив, що італійський суд нібито відмовився екстрадувати його соратника екс-депутата Ігоря Маркова в Україну.

Про це Азаров повідомив у власному Facebook.

"Щойно стало відомо, що італійський суд відмовив в екстрадиції київським режиму члена Комітету порятунку України Ігоря Маркова", - написав Азаров.

Схожу інформацію розмістив на сторінці у Facebook екс-нардеп і соратник Маркова Володимир Олійник.

МЗС поки не підтвердило цю інформацію. 

Нагадаємо, що колишнього парламентарія затримав Інтерпол 12 серпня в Санремо. Суд обрав для Маркова запобіжний захід - тримання під вартою. Згодом його перевели під домашній арешт у курортному готелі, де він пробув до середини зими з електронним браслетом на нозі.

Рік тому Марков отримав російське громадянство, у Москві приєднався до так званого "Комітету порятунку України", який очолює колишній прем'єр Микола Азаров. Від зв'язків із Януковичем нардеп відхрещується, а повертатися на Батьківщину боїться.

У вересні 2015 р. політик в інтерв'ю ТСН розповів, як проводить час у готелі під домашнім арештом. Він зізнався, що читає переписку Сталіна. Також Марков повідомив, що планує судитися з українським Інтерполом.

Раніше група італійських сенаторів, відомих своєю проросійською позицією, попросила звільнити одіозного колишнього народного депутата. Звернення до міністра юстиції Італії підписали 11 парламентаріїв. На їхню думку, звинувачення, висунуті Україною проти Маркова, "диктуються міркуваннями політичного характеру", через що "примусові заходи", вжиті проти Маркова вже італійським урядом, повинні бути переглянуті і, по можливості, скасовані.

Только что, как стало известно, итальянский суд отказал в экстрадиции киевскому режиму члена Комитета Спасения Украины И...

Posted by Николай Азаров on Friday, February 5, 2016
 

МАРКОВ - СВОБОДЕН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Украине отказано в экстрадиции нашего товарища. Итальянское правосудие вынесло свой вердикт. Подробности позже!!!!Правда всегда торжествует ;)))))))

Posted by Volodymyr Oliinyk on Friday, February 5, 2016

Залиште свій коментар

Вибір редакції