Український екс-прем'єр, за даними преси, гостює у сина у Відні.
Колишній прем'єр Микола Азаров одразу після звільнення полетів до Австрії на приватному літаку.
Таку інформацію поширила місцева газета "Кронен-Цайтунґ" із посиланням на власні джерела, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.
На часі Азаров, за даними газети, перебуває у Відні, у свого сина, і планує залишатися там надовго.
Раніше у пресі писали, що син Азарова має дозвіл на проживання в Австрії.
ТСН зв'язалась із прес-секретарем колишнього прем'єр-міністра. Він ні підтвердив, ані спростував інформацію про місцеперебування Азарова, зазначивши, що це "особиста справа екс-прем'єра".
Пізніше у п'ятницю, 31 січня, Азаров повідомив про те що після прийнятого ним "важкого рішення і декількох років напруженої роботи" йому необхідно хоча б кілька днів відпочинку.
Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, де щоп'ятниці традиційно спілкувався з користувачами, коли займав пост прем'єр-міністра.
Крім того, екс-прем'єр пообіцяв і надалі виходити на зв'язок з юзерами, проте вже з позиції "громадянина України, у якого є великий досвід суспільно-політичного життя".
Нагадаємо, що Азаров подав у відставку з поста прем'єр-міністра України 28 січня на фоні напруженої ситуації в країні. Тоді він заявив, що це рішення далося йому складно.

