Путін в окупованому Криму згадав про Україну і слова опального прем'єра Азарова

Путін в окупованому Криму згадав про Україну і слова опального прем'єра Азарова

Фото: УНІАН

Так, Путін заявив, що спілкувався з "останнім українським прем'єром, з яким були нормальні стосунки".

Президент Російської Федерації Володимир Путін розповів, що експрем'єр України Микола Азаров говорив йому про необхідність забирати гроші у Криму та віддавати їх іншим регіонам.

Про це повідомляє російська інформаційна агенція ТАСС з посиланням на слова Путіна в ході спілкування з робітниками суднобудівного заводу "Залив" в анексованому Криму.

Так, Путін заявив, що спілкувався з "останнім українським прем'єром, з яким були нормальні стосунки". Він не називав прізвища, але, ймовірно, ідеться про Миколу Азарова, який обіймав посаду до лютого 2014 року. За словами Путіна, той сказав, що у Криму забирають гроші через скрутну фінансову ситуацію.

"Я ж розмовляв, коли у нас нормальні стосунки були, з колегами, зокрема, з уряду України, з останнім прем'єром розмовляв, коли він ще був прем'єром. Я кажу: "Що ви робите , що ви з Криму гроші забираєте?". Він каже: "У нас вибору немає, Крим щось генерує, ми змушені забирати звідти більше ніж давати для того, щоб підтримати інші регіони України", – розповів президент РФ.

Водночас Азаров пояснював це тим, що влада не спеціально працює проти Криму, а робить це через важку економічну ситуацію.

Раніше повідомлялося, що президент Росії Володимир Путін в понеділок, 20 липня, приїхав до незаконно анексованого Криму. Він бере участь у церемонії закладення нових російських бойових кораблів для Військово-морського флоту РФ у Керчі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація