Азаров спростував фінансування акцій протесту в Україні, назвавши інформацію СБУ "брехнею"

Прем'єр-утікач порадив Грицаку "припинити брехню" і "не платити даремно гроші агентурі".

Звинувачення СБУ щодо спонсорування екс-прем'єр-міністром України Миколою Азаровим сепаратистського мітингу на Рівненщині є брехнею.

Про це політик-утікач написав на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні "Українська правда" опублікувала чергову брехню СБУ, яку озвучив Василь Грицак: "За проплаченими акціями, які проводять в Україні, стоять росіяни і Микола Азаров", - наголосив колишній прем'єр.

Окрім цього політик-утікач нагадав, як колишній очільник СБУ Валентин Наливайченко 2 роки тому оприлюднив інформацію, що "нібито Микола Азаров оплачує протестні акції в Україні", після чого проти нього було порушено кримінальну справу.

"Я спростував цю брехню і подав до суду за наклеп на СБУ. Кримінальної справи, зрозуміло, ніхто не порушував, оскільки відсутні будь-які факти, які могли б підтвердити цю брехню, а суд півтора року вимагав від СБУ подання конкретних доказів, але так нічого і не дочекавшись, закрив розгляд під сміховинним приводом, що цей факт не був публічно озвучений в ЗМІ. Ну, такі вже зараз в Україні суди", - додав Азаров.

Колишній прем'єр також порадив Грицаку "подумати про себе і припинити свою брехню про мене", зазначивши, що глава СБУ "даремно платить гроші своїй агентурі, яка підсовує йому чергову "липу".

"Порошенко, Гройсман та такі, як Грицак, довели народ до такого стану, що треба буде скоро проплачувати людям, щоб вони не пошматували і не розірвали їх на частини, якщо складеться для цього відповідна обстановка", - резюмував Азаров.

Нагадаємо, раніше очільник СБУ Василь Грицак під час брифінгу у Києві заявив, що Азаров спонсорував проведення сепаратистського мітингу за створення "Рівненської республіки". За його даними, екс-прем'єр передав організаторам акції 4 тисячі доларів.

Залиште свій коментар