Азаров збирається повернутися до України і відновити попередній склад Ради

Скандальний екс-прем'єр у розшуку дав прес-конференцію у Москві.

Український екс-прем'єр-міністр Микола Азаров хоче повернутися до України і відновити попереднє скликання Верховної Ради.

Про це колишній прем'єр-утікач заявив під час прес-конференції у Москві, пише ТАСС.

"Я обов'язково повернуся в Україну. Я тут - колишній прем'єр, але я не колишній український політик. Яке місце у мене буде в політиці (в Україні), я не знаю, подивимося. Я нікуди не рвався особливо", - наголосив він.

За словами Азарова, він не розуміє, за що оголошений у розшук в Україні.

"У мене немає і не було жодних активів. Назвіть мені, де вони... Вони морозили і продовжують морозити повітря. Сподіваюся, прийде час і всі рішення (судів) будуть скасовані, а ті хто виносив їх, будуть покарані", - зауважив екс-прем'єр, додавши, що продовжує стежити за подіями в Україні і "спілкуватися з людьми".

До того ж політик-утікач вважає, що зараз в Україні немає системного державного управління, а для порятунку країни необхідно відновити сьоме скликання Верховної ради, термін повноважень якої, на його думку, закінчується в 2017 році.

"Україну треба рятувати, питання - як. Після перевороту всі опозиційні сили були зачищені. Багато хто виїхали або сидять у в'язниці. Комітет пропонує свій план виходу з кризи - повернутися до стартового варіанту, який було зафіксовано 21 лютого 2014 року. Конституцією не передбачено жодних в.о. президента, пост якого незаконно зайняв Турчинов. Треба відновлювати повноваження Верховної Ради сьомого скликання", - зазначив Азаров.

Окремо колишній прем'єр запевнив, що будь-які вибори "в умовах чинного тоталітарного режиму абсолютно не змінять політичного і економічного курсу".

Нагадаємо, раніше Азаров визнав Крим частиною Росії. "Крим ніколи не входив до складу України, якщо не брати до уваги 1954 рік, коли його адміністративно передали в рамках єдиної держави ", - сказав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: