Азарову порадили не тикати журналістам і вчитися гарним манерам

Дата публікації
Перегляди
2621
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Азарову порадили не тикати журналістам і вчитися гарним манерам

Азарову порадили взяти уроки в школі хороших манер / Фото: alpservice.org

Журналістів обурило те, що Азаров повчав, які питання треба задавати і відмовився відповідати на питання про власність свого сина.

Незалежна медіа-профспілка України після прес-конференції прем'єра Миколи Азарова на з'їзді Партії регіонів порекомендувала йому взяти уроки в школі хороших манер.

"Він тикав журналістам, повчав, які йому питання треба задавати, а які ні. Відмовився відповідати на питання про закордонну власність свого сина", - заявили в профспілці.

НМПУ зазначила, що Азаров подібним чином веде себе не вперше, і раніше вже ігнорував питання про своє майно і майно своєї сім'ї. Подібна поведінка може бути характерним для мафіозі, а не для високопоставленого державного діяча, вважають в медіа-профспілці, нагадавши, що будь-який державний чиновник утримується за рахунок платників податків.

"І громадяни, які ці податки платять, мають право знати про майновий стан кожного чиновника, а тим більше такого високопоставленого, як глава уряду. Це не тільки моральна норма, а вимога закону України "Про доступ до публічної інформації", в якому відмову дати відповідь на усний запит громадян передбачає адміністративне покарання", - підкреслили в організації.

Голова НМПУ Юрій Луканов зауважив, що "чиновники самі повинні бути зацікавлені в повазі до журналістів, адже неповага до преси повертається до них бумерангом. Їх самих перестає поважати суспільство, вони втрачають довіру. А без довіри до уряду з боку суспільства політика не може бути ефективною".

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація про те, що син прем'єра Олексій Азаров має австрійську прописку. Зокрема в розпорядженні сина Азарова є будинок в одному з престижних районів Відня. Проте прем'єр Микола Азаров відмовився коментувати цю інформацію.

Азаров посварився з журналістами

Азаров посварився з журналістами

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2621
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація