Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Азовський пакет санкцій": Порошенко назвав черговий можливий крок протидії Кремлю

​​​​​​​Порошенко повідомив, що завдяки проведеним дводенним переговорам вдалося забезпечити рішення Євроради з підтримкою України.

Наступним кроком у протидії агресії Росії проти України має стати запровадження "Азовського пакету санкцій".

Про це заявив президент України Петро Порошенко, коментуючи у Facebook завершення свого візиту до Брюсселя.

Завершив насичений візит до Брюсселя. Важливий результат – Європейська Рада схвалила політичне рішення щодо...

Опубліковано Петром Порошенком Четвер, 13 грудня 2018 р.

"Важливий результат – Європейська Рада схвалила політичне рішення щодо продовження секторальних санкцій проти російського агресора за повне ігнорування Мінських домовленостей. Вже протягом майже п'ятирічного періоду вдається зберігати єдність та солідарність ЄС у протидії російській агресії щодо України, забезпечуючи санкційний тиск на Кремль", - зауважив глава держави.

Фотогалерея З’явилися перші фото українських моряків після захоплення російськими ФСБівцями у Керченській протоці (8 фото)

Порошенко повідомив, що завдяки проведеним дводенним переговорам вдалося забезпечити рішення Євроради з підтримкою України у зв'язку з агресивними діями російської сторони в районі Азово-Керченської акваторії.

"Це рішення та проведена дискусія між лідерами ЄС створює добру основу для процесу розробки нових санкцій, аби акт агресії Росії проти України був справедливо і суворо покараний", - додав президент України.

Він також привітав рішення ЄС започаткувати програму соціально-економічної підтримки районів Приазов'я з метою мінімізації негативних наслідків блокади Росією українських портів.

"Сьогодні весь цивілізований світ встав на підтримку України в її прагненні відновити суверенітет та територіальну цілісність, а також забезпечити економічне зростання і процвітання", - резюмував глава держави.

ВідеоМеркель вважає дії РФ в Азовському морі неприйнятними і підтримує подовження санкцій

Подовження санкцій проти Москви на наступні півроку підтримує Берлін. Про це заявила німецька канцлер Ангела Меркель напередодні в Бундестазі. Вона серед інших очільників держав теж прямує на саміт до Брюсселя.

Меркель вважає дії РФ в Азовському морі неприйнятними і підтримує подовження санкцій

Нагадаємо, у четвер, 13 грудня, лідери країн Європейського Союзу вирішили подовжити економічні санкції проти Росії ще на півроку.

31 липня 2014 року ЄС ухвалив рішення про введення третього рівня санкцій проти Російської Федерації, які стосуються енергетичного та фінансового секторів, продукції військового та подвійного призначення. Це були так звані економічні або секторальні санкції. Їхня дія подовжується Євросоюзом кожні півроку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції