Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Багато людей просили нас вплинути на НАБУ, але ми цього не робимо – посол США в Україні

У посольстві заперечують інформацію про вплив на антикорупційний орган.

У посольстві США в Україні заявляють, що не мають впливу на Національне антикорупційне бюро України.

"Я можу вам сказати відверто, що багато осіб просили вплинути на НАБУ  так чи інакше – ми цього не робимо.  Адже наші інстанції так не працюють. І ми вважаємо, що так не має працювати правоохоронна система в Україні.  Про жодний тиск чи вплив не може бути й мови.  Якби ми почали впливати, то саме існування антикорупційного органу як НАБУ потрапило б під сумнів", - розповіла в інтерв'ю програмі "Право на владу" на телеканалі "1+1" посол США в Україні Марі Йованович.

Разом із тим посол відзначила, що США надали допомогу НАБУ, коли цей орган було створено. Ця допомога полягала у наданні ресурсів та проведенні тренінгів для співробітників антикорупційного органу. США продовжують допомагати НАБУ, включно і через ФБР, зазначила Йованович.

Коментуючи публікації ЗМІ про закриту зустріч послів країн "Великої сімки" із керівниками НАБУ та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, на якій ці відомства начебто були розкритиковані, дипломат сказала, що стаття" зовсім не відповідала тону розмови".

"Насправді зустріч була саме для того, аби особисто дізнатися від голів НАБУ і САП про їхнє розуміння ситуації і як рухатися далі.  Зустріч була саме засвідченням підтримки антикорупційних структур. Тому, я думаю, було викривлення інформації", - сказала Марі Йованович.  

Дипломат також зазначила, що не часто спілкується із керівниками НАБУ та САП Артемом Ситником і Назаром Холодницьким.  За її словами, у посольстві є персонал, який спілкується з ними, і ці розмови стосуються "технічної допомоги". 

ВідеоЙованович прокоментувала чутки про "таємну кімнату" у посольстві США

Фантазії завжди цікавіші за правду – так Посол США в Україні Марі Йованович прокоментувала чутки про наявність прихованих приміщень у амбасаді, у яких нібито проводяться надважливі зустрічі підвищеної секретності.

Йованович прокоментувала чутки про "таємну кімнату" у посольстві США

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції