Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Багато троянд та "таємні" подарунки. В "Опоблоку" розповіли, як вітатимуть Ахметова з ювілеєм

Сьогодні олігарху виповнюється 50 років.

21 вересня український олігарх Рінат Ахметов святкує 50-річчя і ТСН поцікавилась у депутатів дружнього бізнесмену "Опозиційного блоку", як вітають олігарха у цей визначний день.

Більшість нардепів кажуть, що вітатимуть лише телефоном, оскільки на свято не запрошені, а з подарунків готують тільки щирі слова.

"Привітаю якимось чином. Особисто ні, але зателефонувати чи привітальну листівку направити. Відверто кажучи, у нас склалася така традиція, і за десять років знайомства він жодного разу не пропустив мій день народження. А найкращий подарунок для нього завжди – перемога "Шахтаря"", - розповів Юрій Павленко.

Так само лише телефоном, за їхніми словами, привітали Ахметова Сергій Ларін, Наталя Королевська та Юрій Бойко. Запевняють, що особисто з олігархом за святковим столом не побачаться.

Депутат Тетяна Бахтеєва каже, що подарунку не придумала, але квіти ювіляру обов'язково передасть.

"Сьогодні чудове свято у чудової людини – йому сьогодні 50, це дуже гарний ювілей. Я отримувала стільки дзвінків та SMSок від людей, аби я передала йому вітання. Він завжди дуже скромний, жодні подарунки його особливо не цікавлять, а ось теплі та гарні слова його радують, на його адресу, на адресу його матері, які сьогодні прозвучать. Я люблю білі троянди і готова подарувати йому 51 білу троянду, вважаю, що це символ великої краси. Хочеться побажати йому й здоров'я й тепла. Багато й в залі питають – чи йдеш, чи не йдеш, як вітання переказати", - каже Бахтеєва.

Відмовився зізнаватись, що піднесе Ахметову Юрій Воропаєв - "це особисте", каже нардеп. Вадим Новінський, як і Бахтеєва, надішле квіти. Щодо того, який подарунок приготував імениннику, одказав "не скажу".

"Рінат Леонідович – мій друг та партнер, звичайно я його вже привітав. Подарую, звичайно, червоні троянди, як другу. Привітав телефоном, а троянди передам в офіс. Думаю, він святкуватиме у вузькому колі родичів та друзів. Здивувати подарунком його неможливо, можна лише чесністю та щирістю здивувати", - розповів Новінський.

Кореспондент ТСН Тетяна Боковня

Залиште свій коментар

Вибір редакції