Багатотисячна доплата: чотири члени НАЗК щомісяця "преміювали" себе

Критерії успішності роботи членів НАЗК визначали самі члени НАЗК.

Чотири члени Національного агентства із запобігання корупції щомісяця отримували до свого основного окладу дві надбавки та премію у розмірі місячної зарплати, у результаті замість одного стандартного окладу члени НАЗК отримували по чотири.

Про це йдеться у програмі "Схеми", спільного проекту Радіо Свобода та каналу "UA:Перший", посилаючись на відповідь НАЗК Центру протидії корупції.

Так, з квітня по вересень поточного року голова НАЗК Наталя Корчак отримала понад 700 тисяч гривень зарплатні. Щомісяця голова НАЗК отримувала оклад у розмірі 35 тисяч гривень, 50% від окладу у вигляді надбавки за вислугу, 100% окладу як надбавку за інтенсивність та 100% окладу у вигляді премії. У липні та вересні поточного року всі чотири члени НАЗК отримали по 250% премії на додаток до окладу та надбавок.

Багатотисячна доплата: чотири члени НАЗК щомісяця "преміювали" себе_1
"Схеми"

"Критерії успішності роботи членів НАЗК визначали самі члени НАЗК. Вони вирішили, що треба себе преміювати. Вони вважають, що працюють досить успішно і виконують свої функції", – зауважила юрист Центру протидії корупції Олена Щербан.

Багатотисячна доплата: чотири члени НАЗК щомісяця "преміювали" себе_2
"Схеми"

Голова НАЗК Наталія Корчак поскаржилася на несвоєчасне фінансування урядом роботи свого відомства та повідомила, що за рахунок премій, проведених через зарплату, члени НАЗК облаштовували свої робочі місця і заправляли картриджі.

Нагадаємо, що завтра, 27 жовтня, Національне агентство з питань запобігання корупції збереться на позачергове засідання через електронні декларації

Члени агентства мають обговорити стан функціонування системи Єдиного державного реєстру декларацій політиків та чиновників.

Додамо, станом на 23 жовтня електронні декларації подали майже 22 тисячі посадовців, із них 31 - народні депутати. У РПР зазначили, що станом на 9:00 17 жовтня на сайті НАЗП було лише 8333 е-декларацій, шість із яких подали нардепи.

Вчора, 25 жовтня, веб-сайт Національного агентства з питань запобігання корупції працював нестабільно через велику кількість запитів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: