Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Барна прокоментував конфлікт з активістом: "За горло не хватав"

Депутат готовий відшкодувати збитки за пошкоджений одяг.

Депутат від БПП Олег Барна прокоментував конфлікт з членом команди Зеленського Святославом Юрашем, який стався за лаштунками телеканалу Zik.

У телефонному коментарі ТСН він запевнив, що не тримав за горло опонента, а притримував, і за свій вчинок готовий перепросити.

"Ніхто людину за горло не хватав. Ну я комір тримав, нікого за горло не хватав, ну навіщо просто брехати. Це мої емоції. Я прошу перед всіма вибачення, готовий навіть відшкодувати за сорочку, якщо вона порвалася. Чи може він сам її порвав, питань немає", - прокоментував Барна.

ВідеоОлег Барна почубився із членом команди Зеленського

Це сталося за лаштунками студії телеканалу ZIK. На відео з камер спостереження видно, як Барна хапає Юраша за комір і тривалий час щось наполегливо пояснює. Згодом Юраш виклав фото порваної сорочки. За його словами, Барну роздратувала згадка в ефірі Іловайського котла із закидами на адресу президента.  

Олег Барна почубився із членом команди Зеленського

Як відомо, відео з камер спостереження зафіксувало, як Барна хапає Юраша за комір і тривалий час щось наполегливо пояснює. Згодом Юраш виклав фото порваної сорочки. За його словами, Барну роздратувала згадка в ефірі Іловайського котла із закидами на адресу президента, що він у той час приймав парад на День Незалежності.

Залиште свій коментар

Вибір редакції