"Батьківщина" відкликала свого кандидата на посаду віцеспікера

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У "Слузі народу" підтвердили, що зняли кандидатуру.

Партія Юлії Тимошенко ВО "Батьківщина" зняла кандидатуру на посаду віцеспікера нової Верховної Ради.

Про це під час засідання підготовчої депутатської групи 23 серпня нардеп від "Батьківщини" Андрій Кожем’якін.

Зазначається, що "Батьківщина" відкликала кандидатуру Кондратюк Олени з розгляду на посаду заступника голови Верховної Ради.

"Вчора наша політсила, яка знаходиться дефакто в опозиції,  заявила, що ми подаємо кандидатуру на посаду віце-спікера. Після консультацій з нашими колегами, ми прийняли рішення відкликати цю кандидатуру", – сказав нардеп.

Своєю чергою у  "Слузі народу" підтвердили, що пропозиція була і також підтвердили, що її зняли.

"Дійсно, надійшов лист від політпартії "Батьківщина". Дану кандидатуру, а саме Кондратюк Олени ми знімаємо з розгляду на посаду заступника голови Верховної Ради IX скликання", – сказав лідер партії Дмитро Разумков.

Нагадаємо, партія "Голос" відмовилася висувати свого кандидата на посаду віцеспікера Верховної Ради. Також зайняти крісло нібито претендують кандидати від "Опозиційної платформи – За життя" та "Європейської солідарності". Зазначимо, на посади голови і першого заступника голови Верховної Ради партія "Слуга народу" делегує Дмитра Разумкова та Руслана Стефанчука. Кінцеве рішення за парламентом.

Відео 29 серпня новообрані депутати розпочнуть свою роботу у Верховній Раді

За цей день для урочистого засідання обранці проголосували на засіданні підготовчої групи. Туди були делеговані представники усіх партій, які пройшли до Ради, а також самовисуванці. Саме засідання розпочалось без преси.    

29 серпня новообрані депутати розпочнуть свою роботу у Верховній Раді

Залиште свій коментар

Вибір редакції