Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗМІ викрили "Батьківщину" у сумнівному фінансуванні. Тимошенко у відповідь звинувачує владу

Жителі регіонів, які не мають великих доходів, раптом перевели "Батьківщині" сотні тисяч гривень.

На рахунки партії "Батьківщина" у 2018 році були переведені великі суми сумнівного походження. У першому та другому кварталах минулого року фізичні особи та фірми перерахували близько 23 млн грн, а у третьому та четвертому - понад 130 млн грн. У цей період розпочалась надактивна агітаційна робота Тимошенко як кандидата в президенти. Про це йдеться у сюжеті програми "Наші гроші" після аналізу звіту партії.

Як зазначається, мешканці невеликих населених пунктів перераховували "Батьківщини" неодноразово до 149 тис. грн.

Такі обмеження в платежах - це межа, за якою розпочинається фінансова перевірка. Так, мешканці двох сіл в Кіровоградській та Одеській областях пожертвували на партійні потреби найбільші суми - понад чотири мільйони гривень. Зокрема, Наталія Зубар із села Завалля, яка працює касиром у місцевому супермаркеті, зробила платежі по 149 тисяч гривень кожний 3, 4, 5, 16 жовтня, а 22 жовтня доплатила ще 130 тисяч гривень.

Загалом за півроку жінка профінансувала "Батьківщину" на півтора мільйона гривень. Валентина Коречна із Саврані також виступила спонсором партії. Вона здійснила аналогічні переводи у ті ж самі дати, що і Зубар.

1,2 млн грн вісьмома рівними платежами на партійні рахунки зарахував син Коречної. Наразі він шукає роботу охоронцем і претендує на оплату в 8,5 тис. грн.

Такі факти зафіксовані також на Київщині та Сумщині. Мешканка Олександрії Кіровоградської області, яка у свій час збирала гроші на порятунок своєї дитини також нібито здійснила платіж в розмірі 149 тисяч гривень у четвертому кварталі 2018 року. За словами жінки, вона особисто ходила до банку для здійснення оплати, бо представник "Батьківщини" її про це попросив в обмін на допомогу.

Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко такі платежі пояснює провокацією проти неї з боку СБУ, а також щирою допомогою людей, які бояться про це говорити через страх гонінь з боку влади.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що спеціалізована антикорупційна прокуратура відмовилась відкривати кримінальну справу щодо нардепа і кандидатки в президенти Юлії Тимошенко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції