Батько Корбана закликав президента зупинити "судилище" над його сином

Батько лідера УКРОПу написав лист Порошенку.

Батько лідера партії УКРОП Олег Корбан закликав президента України зупинити судилище над його сином Геннадієм.

Відповідне звернення до глави держави було опубліковано на сторінці мера Дніпропетровська Бориса Філатова в Facebook.

Олег Корбан нагадав, що його син під час роботи в Дніпропетровській облдержадміністрації організовував оборону і захист регіону від сепаратизму, брав участь у формуванні батальйону добровольців для стримування наступу бойовиків і російських військ на Донбасі, а також надавав матеріальну допомогу волонтерам.

"Тоді Ви, як президент, гідно оцінили його роботу, нагородивши мого сина орденом "За мужність". Це справедлива нагорода. Мій син її дійсно заслужив. Він гідно боровся за незалежність країни, неодноразово виїжджав у райони бойових дій, і про це мене, як батька, не ставив до відома. Він визволив з полону понад 600 наших солдатів і після прибуття в Дніпропетровськ надавав безкорисливу допомогу пораненим - відновлював їхнє здоров'я, повертав їх до ладу. Я тоді пишався своїм сином як ніколи. І продовжую пишається ним сьогодні", - зазначив батько політика.

Олег Корбан також зазначив, що на захист свого сина зараз не може встати мати Геннадія, яка вже 20 років хворіє на хворобу Паркінсона і прикута до ліжка.

"Пане президенте, я знаю, що у Вас є діти, їх четверо. У мого сина теж четверо дітей, з них троє неповнолітніх. Я знаю, що Ви вірянин. Я звертаюся до Вас як до президента України, як до гаранта Конституції, як до людини, наділеної владою народом – зупиніть судилище (не можу назвати це судом) над моїм сином, припиніть політичну розправу. Не виключаю, що ці рішення і ці дії, які відбуваються сьогодні, і до яких прикута увага не тільки громадськості України, але й частини європейського суспільства – не ваша провина. Можливо, це - помилкові дії вашого оточення, які доносять вам неправдиву інформацію і підштовхують вас до неправильних рішень, що підривають Вашу репутацію як гаранта Конституції.

У свій час ви прийняли мудре рішення, оцінивши заслуги мого сина. Зробіть, будь ласка, мудро і зараз. Розберіться в тому, що відбувається і дайте свою оцінку", - написав Олег Корбан.

До мерів часто звертаються громадяни. І не вірте, що тільки за рішенням побутових або матеріальних проблем. Дуже часто про...

Опубліковано Borys Filatov 11 січня 2016 р.

Нагадаємо, 28 грудня 2015 року суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус прийняв рішення про арешт Геннадія Корбана на два місяці. Перед цим політик був примусово доставлений у Київ. У Генпрокуратурі повідомили про сумніви та підозри, що у Корбана дійсно проблеми зі здоров'ям, адже його обстежили в дніпропетровській клініці, якою він нібито володіє через афілійованих осіб.

25 грудня під час засідання лідеру партії стало погано і його госпіталізували в лікарню Інституту Амосова, де провели стентування. Пізніше в лікарні винесли медичний висновок про задовільний стан здоров'я.

26 грудня Микола Чаус задовольнив клопотання прокуратури про доставку Корбана в суд, але через поганий стан здоров'я політика завершити розгляд справи у суботу не вдалося. Суд перенесли на 27 грудня і тривав він до майже 14 години 28 грудня.

5 січня 2016 року Геннадій Корбан заявив, що екс-регіонал Олег Царьов, який підтримує терористів на Донбасі, свідчить проти нього в Генпрокуратурі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: