Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"*бав тебе в тупий собачий рот". Дубінський обматюкав керівництво Нацбанку через позов

Нацбанк вимагає від суду спростувати заяви нардепа.

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський зробив лайливу "заяву" після того, як Нацбанк подав позов проти нього.

"У зв'язку зі зверненням Нацбанку в суд з приводу мого висловлювання - Гонтарева, Смолій і Рожкова - одна злодійська банда, - хочу зробити заяву. До жінок, нехай навіть до злодійок, ставлюся з повагою. Тому тільки на адресу Смолія. Я *бав тебе в тупий собачий рот", - написав Дубінський у своєму телеграм-каналі.

"P.S. Використання цитати, сказаної на адресу прокурора Божко, погоджено з автором А. В. Портновим. Всі права дотримано", - додав депутат.

В іншому повідомленні Дубінський написав "Шановний пан Портнов уточнив, що і Горбатюка він *бав в тупий собачий рот. Прошу врахувати під час прочитання попереднього повідомлення".

Нагадаємо, Національний банк України подав позов до Солом'янського суду Києва проти народного депутата від "Слуги народу" Олександра Дубінського. В Нацбанку переконані, що "через Дубінського, якого в медіа називають рупором олігарха Ігоря Коломойського", реалізується цілеспрямована інформаційна атака на Національний банк. Національний банк вимагає спростувати недостовірну інформацію, поширену ним. "По-перше, звинувачення в організації злодійської схеми з виведення банків з ринку є безпідставними та абсурдними та вводять в оману суспільство. По-друге, не відповідає дійсності інформація, що Національний банк "допомагає Сергію Курченку, виплачуючи йому з бюджету 128 млн грн", - зазначає Нацбанк.

Відео Дубінського публічно перевірили на поліграфі, результати оприлюднять наступного тижня

Напередодні нардепи від провладної партії Олександр Дубінський та Давид Арахамія прийшли до поліграфолога. Процедура тривала допізна. Задля неї офіційно уклали угоди з фахівцями-поліграфологами. Це означає, що результати зможуть використати правоохоронці - у випадку розслідування корупційного скандалу у фракції влади. Давид Арахамія та Олександр Дубінський до поліграфолога прийшли, але свідчив лише Дубінський. Бо тільки до нього фахівець підготував запитання. Арахамія свідчитиме сьогодні.  

Дубінського публічно перевірили на поліграфі, результати оприлюднять наступного тижня

Залиште свій коментар

Вибір редакції