Байден пообіцяв зробити Україну пріоритетом міжнародної політики у разі перемоги на виборах президента США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також політик запевнив, що посилить тиск проти Росії через агресію проти України.

Колишній віце-президент США, демократ Джозеф Байден у разі своєї перемоги на президентських виборах у США готовий зробити Україну пріоритетом міжнародної політики. 

Про це він заявив у коментарі Раді з міжнародних відносин США.

"Я зробив би Україну пріоритетом міжнародної політики. У військовій сфері я надав би безпекову допомогу від США, включаючи зброю, щоб посилити здатність України захищатись. Я також би розширив успішне навчання збройних сил України, розпочате адміністрацією Обами-Байдена", - наголосив він.

За словами Байдена, в економічній сфері він працював би над збільшенням західних прямих інвестицій і підтримував би енергетичну незалежність України від Росії.

"Особливо, якщо "Північний потік 2" буде побудовано цього року, що значно зашкодить доступу України до російського газу", - додав політик.

Водночас Байден запевнив, що забезпечив би надання допомоги США Україні лише за умови антикорупційних реформ, "включаючи призначення справді незалежних антикорупційних прокурорів та судів".

"Я підтримав би набагато потужнішу роль США поряд із Францією та Німеччиною в переговорах з Росією. Щоб дипломатія працювала, нам потрібний більший важіль стосовно Москви, і це означає більш тісну співпрацю з європейськими партнерами та союзниками, щоб Росія сплачувала більшу ціну за війну, що триває в Україні. Наша стратегічна мета – підтримати еволюцію демократичної, єдиної, суверенної України і змусити Кремль платити ціну за постійні атаки на міжнародний порядок", - резюмував колишній віцепрезидент США.

ВідеоПротистояння між Трампом та Байденом відбуваються за участю українських політиків

Україна - епіцентр американської політики, і водночас заручниця чужої гри. Цього тижня боротьба між демократами і республіканцями в Сполучених Штатах знову відбувається в Києві. Головні дійові особи - генеральний прокурор України Юрій Луценко, народний депутат Сергій Лещенко. Актори другого плану - директор НАБУ Артем Ситник, нардеп Борислав Розенблат.  

Протистояння між Трампом та Байденом відбуваються за участю українських політиків

Нагадаємо, 25 квітня колишній віце-президент США Джо Байден оголосив про те, що виставить свою кандидатуру на виборах президента 2020 року. Таким чином, колишній сенатор, який потім вісім років обіймав пост віце-президента за президента-демократа Барака Обаму, 76-річний Байден приєднається до групи з майже 20 інших кандидатів, які хочуть кинути виклик республіканському президенту Дональду Трампу. 

Попередні опитування вказували, що Джо Байден має перевагу над чинним президентом США Дональдом Трампом. За екс-віце-президента часів Барака Обами готові проголосувати 43% зареєстрованих виборців, за Трампа - 37%.

Залиште свій коментар

Вибір редакції