Байден відсторонив 18 прихильників Трампа з академій Збройних сил США

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Байден відсторонив 18 прихильників Трампа з академій Збройних сил США

Getty Images

Дехто з високопоставлених чиновників вже заявив про відмову залишити займану посаду.

Адміністрація президента США Джо Байдена відсторонила 18 членів консультативних рад американських військових академій, призначених Дональдом Трампом в останні місяці його президентства.

Про це повідомляє The Associated Press.

Зазначається, що у середу, 8 вересня, члени рад  з Військово-повітряної академії (Колорадо-Спрінгс, штат Колорадо), Військовій академії (Вест-Пойнт, штат Нью- Йорк) і Військово-морської академії (Аннаполіс, штат Меріленд) отримали листи із закликом піти у відставку або бути звільненими.

Йдеться про кількох високопоставлених чиновників адміністрації Трампа, зокрема ексрадника президента Келліенна Конвея, колишнього речника Білого дому Шона Спайсера, ексрадника з національної безпеки Герберта Макмастера і ексочільника Управління з управління і бюджету Рассела Воута.

Дехто вже заявив про відмову залишити займану посаду. "Ні. Термін повноважень - три роки", - написав Воут. А Конвей, зі свого боку, сказав, що дії адміністрації Байдена "розчаровують, але є зрозумілою спробою відволіктися від хаотичного виходу США з Афганістану, зростання числа випадків COVID-19 і  серпневого звіту про зайнятість".

А про те, як українські президенти зустрічалися з американськими, читайте за посиланням.

Новини тижня: американська зустріч – про що домовились Зеленський і Байден у Вашингтоні

Новини тижня: американська зустріч – про що домовились Зеленський і Байден у Вашингтоні
Наступна публікація