"Беркут" по-звірячому бив затриманих під АП: "На коліна, мерзота! Революція, с*ка!" (відео)

Дата публікації
Перегляди
52к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Беркут" по-звірячому бив затриманих під АП: "На коліна, мерзота! Революція, с*ка!" (відео)

Беркут жорстоко бив затриманих під АП людей

Журналісту дивом вдалось зняти на відео катування.

В Інтернеті з'явилось відео звірячого побиття бійцями "Беркуту" затриманих учасників заворушень 1 грудня під Адміністрацією президента.

На відео видно, як "беркутівці" сильно били людей ногами та кийками, при цьому люди ніякого опору не чинили, просто лежали на граніті. "На коліна, мерзота. Революція, с*ка", - кричав "беркутівець", наносячи удари затриманим.

Автор відео, журналіст Володимир Тищенко, розповідає, яким чином йому вдалось приховано від міліціонерів зняти цей ролик.

"1 грудня близько 18-ї години я, як і інші журналісти стояв біля Адміністрації президента та знімав на відео протистояння пікетувальників та "Беркута". Раптом під ногами у одного чоловіка, який стояв поряд зі мною і тримав в руках камеру, вибухнула димова граната. Він впав на землю, я намагався привести його до тями, але чоловік був без свідомості. Через кілька секунд "Беркут" пішов у наступ, а я відтягнув його до будівлі аби його не затоптали, "Беркут" пробіг повз нас, і так я залишився з іншої сторони фронту. Пройшло хвилин 5, а чоловік не приходив до тями, тому я звернувся до ментів, щоб ті допомогли мені донести його до швидкої яка стояла біля самого входу в адміністрацію. Швидка поїхала, я не сів в неї а залишився. Накинув на себе капюшон і стояв біля стінки та тримав телефон біля вуха і створював вигляд, що щось комусь доповідаю російською, а іншим телефоном, який ледь виглядав з кишені, знімав ці катування.

З'явилось відео звірячого побиття бійцями "Беркуту" учасників заворушень під АП

З'явилось відео звірячого побиття бійцями "Беркуту" учасників заворушень під АП

Нагадаємо, 1 грудня під Адміністрацією президента стались масштабні сутички мітингувальників з спецназом міліції. Внаслідок зіткнень постраждало багато людей. Зокрема, повідомляється про сотню постраждалих міліціонерів. Також два десятки людей отримали хімічні опіки

Від дій "беркуту" вчора також постраждали кілька десятків журналістів.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Дата публікації
Перегляди
52к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація