Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Без пояснень: очільник Держекоінспекції повідомив, що його звільнив уряд

Без пояснень: очільник Держекоінспекції повідомив, що його звільнив уряд

Екоспільнота виказувала активну підтримку Фірсову і обурена звільненням.

Єгор Фірсов повідомив, що уряд звільнив його з посади виконувача обов'язків голови Державної екологічної інспекції.

"Жодних причин такого рішення мені не пояснювали, розмов з цього приводу з прем'єром у мене не було. Але я, звичайно, знав, що таке рішення готується. І судячи з того, яка політична картина вимальовується, моє звільнення було тільки питанням часу. Останніми днями було багато пропозицій "порєшать і офіційно прибрати приставку т.в.о.", але таких переговірників я посилав куди подалі", - розповів Фірсов.

Він пообіцяв найближчим часом опублікувати детальний підсумковий звіт того, що було зроблено його командою за недовгий час перебування на чолі ДЕІ.

"Забігаючи вперед, скажу, що мені не соромно за нашу роботу, і ми встигли зробити більше, ніж будь-хто інший на цій посаді", - додав він.

Друзі, сьогодні рішенням Кабінету міністрів я закінчив роботу на посаді виконуючого обов'язки голови Державної...

Опубліковано Єгором Фірсовим Середа, 13 травня 2020 р.

Низка журналістів та активістів висловили обурення через це звільнення. Засновник зоозахисної групи "UA Animals" Олександр Тодорчук назвав Фірсова "ледь не єдиною адекватною людиною, яка останнім часом прийшла працювати в сферу охорони довкілля".

Уряд звільнив голову Держекоінспекції Егор Фирсов був ледь не єдиною адекватною людиною, яка останнім часом прийшла...

Опубліковано Олександром Тодорчуком Середа, 13 травня 2020 р.

Журналіст та політичний оглядач Денис Казанський повідомив про можливе звільнення ще до офіційного рішення уряду і натякнув на причетність до цього олігарха Ріната Ахметова. "Схоже, Рінат Леонідович таки дотиснув це питання. Кажуть, сильно образився на критику і штрафи на 14 млн. Яка б влада не була в країні, а чіпати головолігарха нікому не дозволено", - написав він.

Пишут, что завтра премьер Шмыгаль собирается уволить Егор Фирсов (Єгор Фірсов) с поста главы Госэкоинспекции и заменить...

Опубліковано Денисом Казанским Вівторок, 12 травня 2020 р.

Про це також пише Центр протидії корупції. "Пішов проти олігархів - з речами на вихід. Варто було Єгору Фірсову почати виписувати багатомільйонні штрафи заводам Ахметова, як спочатку йому спалили авто, а сьогодні уряд звільнив з посади голови Держекоінспекції", - написали там.

Пішов проти олігархів - з речами на вихід. Варто було Єгору Фірсову почати виписувати багатомільйонні штрафи заводам...

Опубліковано Центр Протидії Корупції Середа, 13 травня 2020 р.

Фірсову також виказала підтримку екоспільнота. У відкритому листі вони дякували за нинішню роботу Держекслужби та сподівалися на підтримку уряду.

Зазначимо, у лютому завод Ахметова “Маріупольський меткомбінат імені Ілліча” сплатив понад 10 млн гривень штрафу за надмірне забруднення навколишнього середовища. “Вперше за всю історію існування інспекції, ММК виплатив таку суму за порушення природоохоронного законодавства”, – розповів тоді Фірсов. Також нещодавно Ладиженська ТЕС, яка входить до групи ДТЕК, заплатила 3,4 млн грн штрафу за перевищення лімітів водокористування.

Нагадаємо, 12 березня невідомі підпалили автомобіль Єгора Фірсова. Він припустив, що таким чином хтось "оцінив роботу його команди на чолі екоінспекції".

Залиште свій коментар

Вибір редакції