Безхатько Вінник та кредит Гаврилюка на житло. Топ-5 бідних політиків та чиновників

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За документами, деякі нардепи ледь зводять кінці з кінцями. 

Після оприлюднення електронних декларацій українських політиків та чиновників програма "Гроші" зібрала п'ятірку слуг народу із найменшими статками.  

Топ-5 бідних відкриває прокурор Анна Юрко  з Кропивницького. Її річний дохід 66  тисяч 454 гривні, або 5,5 тисячі гривень на місяць. Єдине питання - де мешкає  прокурор, адже в неї та її чоловіка, за декларацією, взагалі немає ніякої нерухомості. Хоча, незважаючи на труднощі з житлом, родина володіє трьома автомобілями на двох - Honda Accord, Honda CRV та Daewoo Nexia.

Другу сходинку "хіт-параду" бідних  чиновників посів депутат Михайло Гаврилюк. Він задекларував річний дохід у 75 тисяч гривень, тобто його зарплата 6 250 грн на місяць.    Ще у нього є однокімнатна квартира на 32 квадрати у Чернівцях, за яку ще треба заплатити 11 тисяч доларів кредиту. Ніяких авто та рахунків у банку у Гаврилюка немає.  

Третє місце у нардепа Івана Вінника. Він обігнав Гаврилюка всього на 75  гривень. Якщо вірити е-декларації, він заробив 6325 гривень на місяць.  Щоправда, у Вінника немає житла.  Увесь рік він мешкав в готельному номері, за який Верховна Рада заплатила загалом 80 тисяч гривень за рік. Ніякої нерухомості та грошей на рахунках. Картину трохи  псує BMW 750, але цю машину в нього відбирають за несплачений кредит, і вже виставили на продаж.

Примітно, що на заводі будматеріалів, якій він очолював, проти нього було відкрито ряд карних справ за виведення активів та ухиляння від податків.

Четверта сходинка рейтингу у  запорізького  нардепа Ігоря Артюшенка. Його прибуток за 2015 рік  - 80,5 тисячі  гривень, отже він отримує - 6713 гривень на місяць.  Згідно  з е-декларацією, квартира в Запоріжжі площею 32 квадрати належить батьку нардепа. Також  задекларовано  11,5 тисячі доларів готівкою і трохи більше 18 тисяч гривень на банківському рахунку. 

Замикає рейтинг найбідніших слуг народу  начальник управляння кадрової роботи Верховного суду Дмитро Ругаєв із зарплатою  13 949 гривень на місяць.  Він  практично жебрак. Земельною ділянкою, двома будинками та квартирою володіє мати чиновника. На батька зареєстрований  автомобіль BMW. Щоправда, сам чиновник їздить на Subaru, але його він, згідно з документами, взяв в оренду в іншої людини.

Відео Топ-5 найбідніших слуг народу за результатами е-декларування

Раніше ТСН.ua проаналізував декларації українських політиків та чиновників та зробив інфографіку із поясненням, скільки грошей в кілограмах зберігають декларанти з найбільшою кількістю готівки. Дивіться за посиланням →

Залиште свій коментар

Вибір редакції