"Безкоштовний сир – у мишоловці": Порошенко потролив опонентів, які закликають зменшити ціну на газ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, дешевий газ можна отримати лише в Москві в обмін на суверенітет.

Президент України Петро Порошенко заявив, що не можна допустити, аби різні "політикани" обіцяли дешевий газ та заради цього здавали суверенітет країни.

Про це він заявив 30 жовтня під час представлення нового голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука.

"У той же час, нам не можна допустити, аби будь-які політикани, пообіцявши, що газ – а раніше це був бензин, цукор, а ще до цього хліб – буде безкоштовним, будемо роздавати. Ми цим вже наїлися. Безкоштовний сир – тільки в мишоловці. Або в імперській столиці, в Москві, куди треба було їздити для того, щоб отримувати газ і здавати суверенітет", - заявив Порошенко.

Він також зазначив, що його команда "не допустить" повернення цих часів.

Раніше президент Петро Порошенко закликав не вірити "популістам", які обіцяють зниження ціни на газ. За його словами, зробити це можна лише, якщо повертатись до газової залежності від Росії, а найбільше "нахапалися кредитів" саме ті політичні сили, які сьогодні найголосніше "захищають простий люд".

ВідеоУряд офіційно повідомив, як зростатиме ціна на газ для населення

Вже офіційно відома остаточна ціна на газ. Цього тижня Уряд на своєму порталі опублікував постанову, де чітко прописані строки зростання ціни на газ для населення. 8550 гривень – це лише перша хвиля. Стільки платитимемо за тисячу кубів від 1 листопада цього року і до 1 травня наступного. 

Уряд офіційно повідомив, як зростатиме ціна на газ для населення

Залиште свій коментар

Вибір редакції