Безсмертний пояснив, що ватажки бойовиків роблять на перемовинах у Мінську

Представники окупованих територій не є офіційною стороною перемовин.

Ватажкам так званих ДНР та ЛНР на переговорах тристоронньої контактної групи у Мінську надають слово, якщо це вважають за потрібне представники України чи РФ.

Про це заявив представник України на перемовинах щодо Донбасу Роман Безсмертний в інтерв'ю "Апострофу".

За його словами, під час процесу перемовин представниками бойовиків керує відчуття страху.

"На сьогоднішній день саме страх керує ними. На жаль, немає таких ліків або політичної платформи, яка б допомогла подолати дане почуття. Тому що частина цих людей скоїли злочини, які перебувають за рамками можливих параграфів і пунктів амністії. Тому їх доля зрозуміла і очевидна", - сказав Безсмертний.

Він додав, що представники бойовиків не є частиною переговорного процесу і фактично перемовини ведуться між Україною та РФ.

"Формат Тристоронньої контактної групи - це ОБСЄ, Росія та Україна. Якщо Київ або Москва вважають за потрібне вислухати пропозицію представника окремих районів Донецької області або окремих районів Луганської області, то їм надають слово. Але вони не є учасниками Тристоронньої контактної групи. Незважаючи на те, що в ході бесіди ми йдемо на діалог з ними, це не передбачено форматом переговорного процесу", - додав він.

Нагадаємо, що наступна зустріч Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на сході України відбудеться в Мінську 24 лютого. Буде обговорюватися деескалації ситуації, знову буде зроблена спроба повернутися до повного і беззастережного припинення вогню.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: