Безсмертний розповів про реакцію Путіна на виведення військ РФ з Донбасу: ми їх подарували

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Безсмертний розповів про реакцію Путіна на виведення військ РФ з Донбасу: ми їх подарували

Путін на зустрічі говорив про "подарованих" військових / Фото: Reuters

Російських військових перекинуть в іншу зону конфлікту, вважає представник України. 

Президент Росії Володимир Путін під час переговорів щодо Донбасу у Парижі заявив про те, що російські війська "подарували" окупованим територіям Донбасу.

Про це розповів представник України у тристоронній контактній групі щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі Роман Безсмертний в інтерв'ю виданню "Фокус".

За словами представника української сторони у переговорах, росіян з Донбасу можуть перекинути у Сирію або іншу зону конфлікту.

На запитання про те, коли російські війська виведуть із зони АТО, Путін відповідав, що їх "подарували".

"Він каже, що російських військ в Україні немає. Поки. "Ми їх подарували", - це його цитата. Ці люди не можуть повернутися на територію Росії, оскільки незрозуміло їх поведінку там. Тому він так відповідає. З України ці люди можуть потрапити в Сирію, або ще в Сирію, або ще до Сирії. Під словом "Сирія" я ховаю аналогічні конфлікти. Це баласт і він його скине. Куди – подивимося", - стверджує Безсмертний.

Нагадаємо, переговори лідерів "нормандської четвірки" - президента України Петра Порошенка, глави РФ Володимира Путіна, канцлера Німеччини Ангели Меркель та французького президента Франсуа Олланда щодо – відбулися 2 жовтня 2015 року у Парижі. Згодом перемовини продовжили у розширеному форматі. В Адміністрації президента України заявляли, що російська сторона нав'язувала ухвалити закон про вибори, який би враховував інтереси бойовиків, але цього не відбулося. Представники чотриьох країн домовилися, що Мінські домовленості мають бути виконані до кінця 2015 року.

Наступна публікація