Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Безсмертний стверджує, що профінансувати вибори на окупованих територіях поки неможливо

Банківська система там не працює.

Навіть за умов вирішенні питань, пов'язаних з безпекою, наразі фінансування виборів на окупованих територіях є неможливим.

Про це "Українській правді" повідомив представник політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний.

"Українська сторона поставила питання, що навіть при вирішенні питань, пов'язаних з безпекою, за нинішніх умов фінансування виборів на окупованих територіях неможливе", - розказав він.

"Банківська система там не працює. Потрібно відновити режим реальної української влади, без цього держава не може фінансувати вибори. За нинішніх умов будь-яке фінансування буде означати фінансування незаконної влади на окупованих територіях", - додав Безсмертний.

Вибори в так званій "ДНР", призначені на 20 квітня, не відбудуться. Ватажок бойовиків Олександр Захарченко переніс дату проведення виборів.

"Голова Донецької народної республіки Олександр Захарченко підписав указ про перенесення виборів місцевих голів. Згідно з документом, день проведення місцевих виборів переноситься з 20 квітня 2016 року на 24 липня 2016 року", — пише видання.

Нагадаємо, раніше бойовики "ДНР" та "ЛНР" збирался провести "місцеві вибори" восени 2015, але після  переговорів лідерів "нормандської четвірки" в Парижі і консультацій у Мінську терористи перенесли їх на весну 2016.

ПАРЄ наполягала, що через загострення обстановки у зоні АТО проведення місцевих виборів неможливе.

Залиште свій коментар

Вибір редакції