Зеленський звільнив Безсмертного. Він дізнався про таке рішення зі ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
4628
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зеленський звільнив Безсмертного. Він дізнався про таке рішення зі ЗМІ

Фото: УНІАН

Роман Безсмертний обіймав посаду більше місяця.

Роман Безсмертний звільнений від виконання обов'язків представляти Україну у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи.

Відповідний указ підписав президент України.

Причина такого наразі невідома. Дружина Романа Безсмертного Тетяна Мокріді у своєму Facebook написала: "Зі ЗМІ дізналися і про звільнення Романа Безсмертного з ТКГ у Мінську". 

Безсмертний був залучений Зеленським до переговорів у Мінську 9 липня цього року. Про своє призначення він також дізнався зі ЗМІ.

Нещодавно він різко відреагував на вбивство чотирьох українських військових під Павлополем. На його думку, Україна мала призупинити свою участь у перемовинах до зібрання лідерів країн "нормандського формату", до якого входять також Франція, Німеччина та РФ. "З моєї точки зору, після подій у Павлополі перше, що треба було сказати: Україна призупиняє роботу в Мінському процесі до моменту, поки не буде зібрано "нормандський формат", — сказав він.

Водночас він зазначив, що ймовірність зустрічі в "нормандському форматі" лідерів країн-учасниць малоймовірна "до осінніх виборів у Росії".

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
4628
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація