Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський звільнив Безсмертного. Він дізнався про таке рішення зі ЗМІ

Роман Безсмертний обіймав посаду більше місяця.

Роман Безсмертний звільнений від виконання обов'язків представляти Україну у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи.

Відповідний указ підписав президент України.

Причина такого наразі невідома. Дружина Романа Безсмертного Тетяна Мокріді у своєму Facebook написала: "Зі ЗМІ дізналися і про звільнення Романа Безсмертного з ТКГ у Мінську". 

Безсмертний був залучений Зеленським до переговорів у Мінську 9 липня цього року. Про своє призначення він також дізнався зі ЗМІ.

Нещодавно він різко відреагував на вбивство чотирьох українських військових під Павлополем. На його думку, Україна мала призупинити свою участь у перемовинах до зібрання лідерів країн "нормандського формату", до якого входять також Франція, Німеччина та РФ. "З моєї точки зору, після подій у Павлополі перше, що треба було сказати: Україна призупиняє роботу в Мінському процесі до моменту, поки не буде зібрано "нормандський формат", — сказав він.

Водночас він зазначив, що ймовірність зустрічі в "нормандському форматі" лідерів країн-учасниць малоймовірна "до осінніх виборів у Росії".

Залиште свій коментар

Вибір редакції