"Безумство відбувається": Луценко емоційно прокоментував справу про вбивство Гандзюк

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Генпрокурор нарікає на недосконале законодавство, котре заважає покарати винних.

Українське правосуддя обмежене недосконалим законодавством, але тільки законні процедури мають принести справжні результати розслідувань і покарати злочинців. На цьому наголосив в ефірі програми "Право на владу" на каналі "1+1" генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Якщо я буду діяти незаконно, то ми не тільки програємо майбутні суди, але й дозволимо стати героями тим, хто заслуговує на тюрму. Правоохоронний шлях довший, ніж журналістський і політичний, але це єдиний законний шлях, який може дати законний вирок", - пояснив він.

ВідеоСправа Гандзюк: столичний суд не подовжив запобіжний захід Владиславу Мангеру

Владислав Мангер може зняти браслети і забрати закордонний паспорт. Шевченківський районний суд не подовжив запобіжний захід підозрюваному в замовленні нападу на активістку Катерину Гандзюк. Строк дії цих обмежувальних заходів сплив учора. 

Справа Гандзюк: столичний суд не подовжив запобіжний захід Владиславу Мангеру

За приклад великих очікувань і перешкод із їх виправданням він навів справу про вбивство Катерини Гандзюк. "Ми приїжджаємо за людиною, яка підозрюється в убивстві Каті Гандзюк, а ми не маємо права його затримати – маємо тільки право запросити до суду! Вдумайтеся! Ми не маємо права негайно вилучити на експертизу кислоту, щоби врятувати тоді ще живу Катю, бо треба, виявляється, по новій поправці парламенту, ще сходити в суд, вистояти чергу подекуди в 40 днів, якщо це столичний суд", - розповів Луценко.

"У нас просто безумство відбувається із запобіжним заходом. Мангер обґрунтовано підозрюється в замовленні на вбивство Гандзюк, на нього дають покази його подільники – і його суд відпускає під заставу в 4 мільйона гривень! Хоча закон каже – безальтернативний арешт", - поскаржився генеральний прокурор. І додав, що готовий до критики, але вона має призвести до плідних наслідків. "Я готовий сприйняти обґрунтовану критику, що справи рухаються інколи повільно, інколи ми помиляємося і програємо. Але міняти країну можна тільки разом", - заявив він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції