Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Безвізовий режим між Україною та Катаром запрацює з 2 листопада

Арсен Аваков перебуває з візитом у Катарі.

Між Україною та Катаром з 2 листопада запрацює безвізовий режим, угоду про запровадження якого було підписано у березні цього року

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, який перебуває з візитом у цій  арабській країні.

"Сьогодні на зустрічі із прем'єр-міністром Катару Абдулою Аль Тані у Досі констатували завершення всіх формальностей - з 2 листопада між Україною і Катаром починає працювати безвізовий режим. Міцнішаємо друзями!", - написав міністр у Twitter.

Окрім того, Аваков і Абдула Аль Тані домовилися підписати угоду у сфері боротьби з кіберзлочинністю і наркотрафіком. Також Україна допоможе Катару у підготовці фахівців-правоохоронців і поділиться досвідом тренування поліцейських спецпідрозділів.

Нагадаємо, 26 вересня Україна встановила безвізовий режим із Уругваєм. Церемонія підписання угоди відбулася у присутності президента у будівлі Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку. 

ВідеоКатар вводить безвізовий режим з Україною з 2 листопада

Ще одна країна – Катар вводить безвізовий режим з Україною. Він почне діяти з 2 листопада. Як країна, яка чи не найсерйозніше на Сході дбає про свою безпеку, відважилася відмовитися від віз і чи очікують в Катарі на українського туриста?

Катар вводить безвізовий режим з Україною з 2 листопада

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції