Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Безвізовий режим між Україною та ЄС може запрацювати у жовтні – єврокомісар

Рішення має схвалити Європейський парламент, а потім підтвердити Єврокомісія.

Безвізовий режим із Євросоюзом може почати діяти вже в жовтні. Про це заявив єврокомісар із питань розширення та європейської політики сусідства Йоганнес Ган, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Посадовець перебуває з візитом у Києві. Буквально чотири дні тому комітет Європарламенту в закордонних справах уже проголосував за те, щоб якнайшвидше скасувати візи для українців. Однак тепер за це має проголосувати ще й увесь Європарламент, а потім – підтвердити Єврокомісія.

"Я досить-таки впевнений, що ми можемо прийняти це рішення на початку осені для того, щоб уже остаточно вирішити це питання. Зараз ці рішення знаходяться у парламенті, і ми сподіваємося, що після того, як вони приймуть свої рішення, ми зможежмо прийняти наше рішення не пізніше жовтня", - пояснив Йоганнес Ган.

У травні він уже обіцяв, що громадяни України, Грузії та Косова зможуть їздити без віз до Євросоюзу у 2016 році. "Ще потрібне політичне рішення, але щодо відповідності стандартам вони зробили все необхідне", – зазначив єврокомісар.

Відео Безвізовий режим із Євросоюзом може запрацювати вже у жовтні

Залиште свій коментар

Вибір редакції