Білий дім потрапляє в жіночі руки: кого Байден призначає на ключові посади у США

Білий дім потрапляє в жіночі руки: кого Байден призначає на ключові посади у США

Фото: Associated Press

Вперше в історії країни жінки також очолять ЦРУ та Міністерство фінансів.

Білий дім потрапляє в жіночі руки. І ця обставина може змінити майбутній світ. Новообраний президент США Джо Байден в майбутній адміністрації передає владу тим, кого чоловіки на ключові посади раніше не підпускали - призначає жінок.

Про це йдеться 6 грудня в сюжеті ТСН.Тижня.

Спочатку Байден наважився і вперше в американській історії запропонував на посаду віцепрезидента жінку - 56-річну Камалу Гарріс. Але на цьому "жіночому перевороті" не зупинився.

Так, главою Центрального розвідувального управління (ЦРУ) так само вперше пропонує призначити Авріл Хайнс. Фізик за фахом Хайнс після університету взялася за бізнес – відкрила книгарню-кав’ярню. І раптом, коли прибутки вже сягнули сум з багатьма нулями, все кинула і пішла вивчати право. Далі - робота у ДержДепі, була радницею з нацбезпеки в Обами. А звідти потрапила в розвідку. Фізик з юридичною освітою дбала про безпеку держави так добре, що уперше за понад 70 років існування чоловіче відомство суперагентів підкоряється жінці.

Але Байден йде далі. І всіма фінансами США також вперше управлятиме жінка. Профільним міністерством керуватиме Джанет Єллен. До цього вона була першою, кому вдалося обійти чоловіків і очолити Федеральну резервну систему. Такий собі центральний банк, від рішень якого залежить доля американської економіки, а отже і всього світу. Чоловік Єллен – також непростий: лауреат Нобелівської премії з економіки.

Жіноча збірна Байдена: хто обійматиме керівні посади у Білому домі

Жіноча збірна Байдена: хто обійматиме керівні посади у Білому домі

А ще уперше всіма комунікаціями нової американської влади з пресою та громадськістю займатимуться виключно жінки. Різного віку та кольору шкіри. А головним голосом Байдена стане 42-річна Джен Псакі. У Москви на неї справжня ідіосинкразія ще з часів Обами. Вона ніколи не боялася речі називати своїми іменами. І не приховувала свого ставлення до агресії Кремля.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Джо Байден - 46-й президент США
Дата публікації
Перегляди
915
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація