Білоножки вирішили піти у політику. До Ради балотуватимуться за списками Смешка

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Білоножки вирішили піти у політику. До Ради балотуватимуться за списками Смешка

ТСН.ua

Втім, під яким номером у списку йдуть артисти, вони не зізналися.

Народні артисти України – Світлана та Віталій Білоножки – оголосили, що йдуть у політику. До парламенту вони збираються балотуватися за списками партії "Сила і Честь" Ігоря Смешка. Про це вони розповіли кореспонденту ТСН під час з’їзду партії у суботу, 8 червня.

 "Я вже у своєму житті наспівався", – відповів Віталій Білоножко на запитання, чому вирішив піти у політику. Втім, пара тримає у таємниці, під яким номером вони у списках партії. "Під яким номером – це секрет великий поки що", – зазначила Світлана Білоножко.

"Я знаю, що буду робити. Хочу, щоби не було недолугостей в законі про інтелектуальну власність, згуртувати людей, якщо там будуть симпатики до культури. Також хочу закон про меценатство, щоб зробити легшим життя артистів, бо вони дійсно кинуті останньою владою. І, безумовно, все, що буде Ігор Петрович [Смешко] пропонувати, що не зашкодить моєму народові", – окреслив Віталій Білоножко свої плани нардепом.

Віталій Білоножко / ТСН.ua

Зазначимо, Білоножки нині перебувають на пенсії. На запитання кореспондента ТСН, скільки пара отримує, Віталій зізнався, що має 5 тисяч гривень, а Світлана – 8. Вона також додала, у разі, якщо пройдуть до Ради – "безумовно" лобіюватимуть інтереси пенсіонерів.

"Про [пенсіонерів] нас ніхто не дбає, тож ми маємо самі про себе подбати", – наголосила Світлана Білоножко.

Водночас Віталій Білоножко зізнався, що йому соромно за всі виступи на агітаційних концертах різних кандидатів. "Все життя ми когось обирали, нас для приманки викидали на сцену, ми довго співали, люди збиралися, потім виходили одіозні кандидати і говорили те, що люди хотіли почути. А потім нам було дуже соромно за цих кандидатів", – зазначив він.

Віталій та Світлана Білоножки йдуть у політику – обиратимуться за списками Смешка

Віталій та Світлана Білоножки йдуть у політику – обиратимуться за списками Смешка

Нагадаємо, у суботу, 8 червня під час з’їзду партії "Сила і честь", її голова Ігор Смешко оголосив перші 10 прізвищ партійного списку. Так, зокрема, у списках є підозрюваний у держзраді екс-глава Генштабу, глава Меджлісу та депутати "Самопомочі". 

Згідно з останнім дослідженням еклекторальних симпатій серед політичних сил, проведеним групою "Рейтинг", лідером є партія "Слуга народу", яку очолює Дмитро Разумков, - її готові підтримати 48,2% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями.

Також долають прохідний бар’єр "Опозиційна платформа – За життя" (10,7%), "Європейська Солідарність" (7,8%), "Батьківщина" (6,9%) та партія "Голос" (5,6%). 

Партію "Сила і честь" Ігоря Смешка готові підтримати 4,3%, "Громадянську позицію" – 3,0%, "Радикальну партію" – 2,4%. Рейтинг інших політичних сил – менше 2%. 

Наступна публікація