Білорусь на словах - партнер, а насправді поводиться інакше - заступник Клімкіна

Білорусь на словах - партнер, а насправді поводиться інакше - заступник Клімкіна

Олена Зеркаль / Фото: УНІАН

Нещодавно на території держави зник українець: у викраденні підозрюють російську ФСБ.

Білорусь на словах поводиться як партнер, а насправді діє зовсім по-іншому.

Про це  в ефірі "5 каналу" заявила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль, коментуючи останні події у відносинах між державами.

"Насправді по Білорусі, мені здається набагато більше питань, ніж відповідей зараз. Зокрема, наприклад той же вступ Білорусі до Світової організації торгівлі. Чи будемо ми підтримувати Білорусь у цьому вступі, зважаючи наприклад на те, що Білорусь - це остання країна Євроазійського економічного союзу, яка вступає в СОТ. І що буде, які будуть наслідки цього вступу? Чи ми все ж таки будемо дивитися на свої інтереси, і нав'язувати вже Білорусі, через Білорусь ЄврАзЕСу свої інтереси, включаючи транзит, включаючи всі заборони, включаючи всі ліцензії і всю решту питань, а також, звичайно, вирішуючи питання і в'їзду громадян України і безпеки громадян України в Білорусі", - заявила Зеркаль.

"На мій погляд це комплексне питання, і ми маємо підходити до цього комплексно, бо Білорусь, на словах, веде себе як партнер, а насправді вони ведуть себе зовсім по-іншому", - зазначила заступник Клімкіна.

Нагадаємо, в білоруському Гомелі зник український громадянин Павло Гриб: за словами батьків він був затриманий співробітниками ФСБ. До Білорусі він поїхав 24 серпня, щоб зустрітись із дівчиною-росіянкою, з якою познайомився через Інтернет. 

В поліції міста Гомель батьку повідомили, що його син перебував у розшуку за терористичну діяльність.

За викраденням українця Павла Гриба стоїть російська ФСБ, яка підозрює хлопця у тероризмі

За викраденням українця Павла Гриба стоїть російська ФСБ, яка підозрює хлопця у тероризмі

Повʼязані теми:

Наступна публікація