Білоруські журналісти не прийшли на прес-конференцію, приурочену анексії Криму

Дата публікації
Перегляди
3596
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Білоруські журналісти не прийшли на прес-конференцію, приурочену анексії Криму

Фото: pfo.gov.ru

На прес-конференції був присутній посол Росії в Білорусі Михайло Бабич.

У прес-центр "Sputnik Білорусь" на прес-конференцію, яку присвятили п’ятиріччю  анексії Криму Російською Федерацією, не прийшли журналісти, пише euroradio.fm.

Учасником заходу був посол Росії в Білорусі Михайло Бабич, якого у липні 2016 року Кремль призначив послом в Україні, але Київ призначення відхилив у зв’язку з окупацію Донбасу і Криму.

Редакції білоруських недержавних ЗМІ заявили, що вирішили утриматися від участі в заході, зваживши всі плюси і мінуси.

"Це рішення в жодному разі не означає ігнорування посла Росії або відсутність інтересу до його позиції. Ми готові зустрітися з паном послом в форматі прес-конференції або окремих інтерв'ю з теми білорусько-російських відносин, поставити всі цікаві для нас питання і донести до наших читачів його відповіді. Деякі з нас вже відправляли заявки на таке інтерв'ю, - йдеться у заяві головних редакторів TUT.BY, "Європейського радіо для Білорусі", "БелаПАН", "Нашої Ниви" і "Народної Волі". - З огляду на заявлену тему прес-конференції, ми не хочемо, щоб присутність наших журналістів там було витлумачено нашими читачами, як підтримка однієї з позицій щодо подій в Криму в 2014 році".

Нагадаємо, Росія окупувала Крим у лютому 2014 року. У березні провела псевдореферендум, після якого півострів приєднали до російської Федерації. Приєднання Криму до Росії не визнає Європейський Союз і Сполучені Штати. Крім того, від 2014 до 2018 року на півострові порушують права людини, зокрема викрали 42 людини, з яких 12 зникли безвісти, одного знайшли мертвим, двоє офіційно ув’язнили, а 27 затриманих випустили на волю.

Як раніше повідомлялося, до п’ятиріччя анексії в Крим завітає російський президент Володимир Путін. У Києві провели акцію протесту проти окупацію півострова Росією.

На Михайлівській площі в Києві провели акцію протесту проти окупації Криму Росією

На Михайлівській площі в Києві провели акцію протесту проти окупації Криму Росією

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3596
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація