Понад 3 тисячі поліцейських стежать за порядком у столиці під час інавгурації

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Понад 3 тисячі поліцейських стежать за порядком у столиці під час інавгурації

УНІАН

Крім поліції, чергують рятувальники.

Під час інавгурації президента України Володимира Зеленського безпеку у Києві забезпечують 3,5 тис. правоохоронців. Про це заявив перший заступник міністра Сергій Яровий, передає видання УНІАН.

”3,5 тисячі правоохоронців, зокрема Нацполіція, Нацгвардія та ДСНС забезпечують публічний порядок і безпеку у Києві під час інавгурації президента України”, - заявив він.

За даними МВС, на чергуванні у столиці перебуває близько 400 людей особового складу та 90 одиниць техніки Головного управління ДСНС України у м. Києві.

Також з метою забезпечення реагування на можливі надзвичайні ситуації, пожежі та небезпечні події поблизу місць проведення заходів організовано чергування 43 людини особового складу та 6 одиниць техніки.

Нагадаємо, 20 травня у Верховній Раді відбулась церемонія інавгурації обраного президента України Володимира Зеленського. У другому турі виборів він набрав рекордних 73,22% голосів, тоді як його опонент Петро Порошенко - 24,45%. Офіційні результати виборів були оголошені 30 квітня, однак депутати змогли призначити дату інавгурації лише 16 травня. 

Володимир Зеленський присягнув Україні

Володимир Зеленський присягнув Україні
Наступна публікація